14 yaşındaki Tuana Öztürk’ten haber alınamıyor

14 yaşındaki Tuana Öztürk’ten haber alınamıyor

70
0
PAYLAŞ

Antalya’nın Manavgat ilçesinde çıkan orman yangınında evleri kül olan Müzeyyen Küçük, ayrı yaşadığı eşinden 5 çocuğuyla birlikte Aydın’ın Nazilli ilçesine taşındı. Dün saat 17.30 sıralarında evden ayrılan lise öğrencisi Tuana Öztürk geri dönmedi.

14 yaşındaki Tuana Öztürk'ten haber yok

14 yaşındaki Tuana Öztürk’ten haber yok

14 yaşındaki Tuana Öztürk’ten haber yok

Aydın’ın Nazilli ilçesinde Müzeyyen Küçük (43) dün evden çıktıktan sonra kendisinden haber alamadığı 14 yaşındaki kızı Tuana Öztürk nedeniyle kayıp olduğunu polise bildirdi. Anne Küçük, “Kızımın kaçacağını düşünmüyorum, bir sıkıntısı yok. Telefonu kapalı. Korkarım başına bir şey gelecek” dedi.

14 yaşındaki Tuana Öztürk'ten haber yok

Antalya’nın Manavgat ilçesinde çıkan orman yangınında evleri kül olan Müzeyyen Küçük, ayrı yaşadığı eşinden 5 çocuğuyla birlikte Aydın’ın Nazilli ilçesine taşındı. Dün saat 17.30 sıralarında evden ayrılan lise öğrencisi Tuana Öztürk bir daha dönmedi.

Saat 22.30 sıralarında anne Müzeyyen Küçük eve gelmeyen kızını aradı. Arkadaşlarıyla bir kafede oturduğunu söyleyen Öztürk, sözde geç kaldığını söyleyerek telefonunu kapattı.

Aradan uzun bir süre geçmesine rağmen eve gelmeyen kızını tekrar arayan Müzeyyen Küçük, cevap veremedi. Öğleden sonra polise başvuran Küçük, kızının kaçırılmış olabileceğini ve hayatından endişe ettiğini söyledi. Polis kayıp kızı bulmak için soruşturma başlattı.

“KAÇIMASI GEREKEN SORUN YOK”

Müzeyyen Küçük, kızı evden çıkarken üzerinde siyah kargo pantolon ve askılı tişört olduğunu belirterek, “Kızımın kızıl saçları ve başında bandana vardı. Tuana’nın sağ bileğinin iç tarafında dört yapraklı yonca dövmesi var. Yaklaşık 1.65 metre boyunda ve 52 kilo ağırlığındadır. Kızımın evden kaçarken hiçbir sorunu yoktu. Çok aradım ama telefonu kapalı. Ona kötü bir şey olacak diye korkuyorum. Allah rızası için görenlerin polise haber vermesini istiyorum” dedi. verilen

Anne Antalya Aydın Haber Polis
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK