17 ilde ‘change çetesi’ operasyonu

17 ilde ‘change çetesi’ operasyonu

64
0
PAYLAŞ

Aydın İl Emniyet Müdürlüğü, Asayiş Şube Müdürlüğü Oto Hırsızlık Büro Ekipleri, başta Aydın olmak üzere Türkiye’nin farklı illerinde bulunan muhtelif marka ve model hurda araçların şasi ve motor numaralarının eski veya çalıntı otomobillerin motor numaraları ile satış ve satışını gerçekleştirmektedir. Haksız kazanç elde ettiklerini tespit eden Will, çeteyi 1 yıldır teknik ve fiziki olarak takip ediyor.

17 ilde

17 ilde “Tahvil Değiştirme” Operasyonu

17 ilde “bono değişimi” operasyonu

Başta Aydın olmak üzere 17 ilde “Değişim Çetesi”ne yönelik eş zamanlı operasyonlarda, muhtelif marka ve model hurda araçların şasi ve motor numaralarının, önde gelen veya çalıntı otomobillerin motor numaraları ile değiştirilerek 1’i kadın 7 kişi tutuklandı. ve haksız kazanç sağlamak. .

17 ilde

Aydın İl Emniyet Müdürlüğü, Asayiş Şube Müdürlüğü Oto Hırsızlık Büro Ekipleri, başta Aydın olmak üzere Türkiye’nin farklı illerinde bulunan muhtelif marka ve model hurda araçların şase ve motor numaralarının eski veya çalıntı araçların motor numaraları ile satışını ve satışını gerçekleştirmektedir. Haksız kazanç elde ettiklerini tespit eden Will, çeteyi teknik ve fiziki olarak 1 yıldır takip ediyor.

Zulmün ardından polis, Aydın, Konya, Denizli, zmir, Şanlıurfa, Manisa, Ankara, İstanbul, Adana, Sakarya, Uşak, Sivas, Van, Muğla, Burdur, Gaziantep ve illerde çete üyelerine karşı aynı anda çalışmaya başladı. Antalya.

34 ARAÇ GÖRÜLDÜ

Şirkette verilen adreslerde yapılan aramalarda motor ve şasi numarası değişen 34 adet minibüs ele geçirildi. Şüphelilerin evlerinde yapılan aramalarda 2 adet ruhsatsız tabanca, 1 adet pompalı tüfek ve diğer 2 adet çift taraflı tüfek, kaju, bıçak olmak üzere 35’i boş olmak üzere toplam 246 adet tabanca mermisi ve 12 adet av tüfeği mermisi ele geçirildi.

Çete üyesi olduğu iddia edilen HT isimli kadın, kocası İ.T, İ.K., oğlu YKFD, YY ve İ.K. hapsedildi. Operasyon kapsamında kaçan zanlının yakalanmasına çalışıldığı bildirildi. verilen

FETÖ'nün İlgini çekebilir FETÖ’nün “TSK yapılanmasına” 5 ilde operasyon Göç kampanyası sırasında ortaya çıktı: liman görevlisi bir suç örgütünün lideriydi İlgini çekebilir Göç kampanyası sırasında ortaya çıktı: Liman görevlisi bir suç örgütünün lideriydi

Adana Ankara Antalya Aydın Burdur Denizli Polis FETÖ Kadınlar İş Otomobil Polis TSK Türk Silahlı Kuvvetleri Türkiye Yunanistan
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK