Adana ve İstanbul’da IŞİD’in Yamaçlı grubuna operasyon

Adana ve İstanbul’da IŞİD’in Yamaçlı grubuna operasyon

79
0
PAYLAŞ

Terör örgütü DAİŞ’in faaliyetlerini ve yapısını deşifre etmek için çalışmalarını sürdüren Adana Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi ve İstihbarat Şube Müdürlüğü ekipleri, örgütün başını çektiği Yamaçlı grubunun- Komutan olarak adlandırılan Mahmut., kuruldu, şu anda gözaltında olan ve son yıllarda yapılan operasyonlar sonucunda dağılan Özden iyileşiyor.

Adana ve İstanbul'da IŞİD Yamaçlı grubuna yönelik operasyonlar

Adana ve İstanbul’da IŞİD Yamaçlı grubuna yönelik operasyonlar

Adana ve İstanbul’da IŞİD Yamaçlı grubuna yönelik operasyonlar

Terör örgütü DAİŞ’in sözde komutanı Mahkum Mahmut Özden’in kurduğu Yamaçlı grubuna yönelik operasyonların ardından dağılan ancak iyileşmesi beklenen tutuklu Mahmut Özden’e Adana ve İstanbul’da aynı anda şafak operasyonu düzenlendi. zaman. 14 kişi hakkında tutuklama kararı çıkartılan operasyonda çok sayıda zanlı tutuklandı.

Adana ve İstanbul'da IŞİD Yamaçlı grubuna yönelik operasyonlar

Terör örgütü DAİŞ’in faaliyetlerini ve yapısını deşifre etmek için çalışmalarını sürdüren Adana Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi ve İstihbarat Şube Müdürlüğü ekipleri, sözde terör örgütü DAİŞ’in liderliğini yaptığı Yamaçlı grubunun… Örgütün komutanı Mahmut., son yıllarda operasyonlar sonucunda şu anda gözaltında olan ve dağılan Özden iyileşiyor.

Yapılan teknik ve fiziki incelemeler sonucunda, yapılanmaya karıştığı iddia edilen 14 kişinin kimliği belirlendi. Savcının şüpheliler hakkında yakalama kararı vermesinin ardından Adana ve İstanbul’da 14 adrese eş zamanlı operasyon düzenlendi. TEM ve Özel Harekat polisinin demir kapıları kırarak açtığı evlerde yapılan aramalarda çok sayıda şüpheli gözaltına alındı.

Gözaltına alınan zanlılar, sağlık kontrollerinin ardından polis merkezine götürüldü. (verilen)

Fransa'dan IŞİD'e ağır darbe: Sahra'nın güneyindeki Afrika ülkelerinin lideri Adnan Abou Walid al Sahraoui öldürüldü İlgini çekebilir Fransa’dan IŞİD’e ağır darbe: Sahra’nın güneyindeki Afrika ülkelerinin lideri Adnan Abou Walid al Sahraoui öldürüldü

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK