AK Parti Genel Başkan Yardımcısı: Milletimizin yaşadığı darlık bizden kaynaklanmıyor

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı: Milletimizin yaşadığı darlık bizden kaynaklanmıyor

115
0
PAYLAŞ

AK Parti Genel Başkan yardımcısı Erkandemir, ekonomik bakımdan için genel anlamda kontrolünden savunarak “Sıvıktan şikayeti için, sıkıntısını sıkıyor. Milletimizin zaman zaman konusunda sınıfta kaynaktan, anlaşılıryız ama bunlar için temel gıdalardan yoksun.”

abone ol

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, “Budan boldan itibaren, bereketi Kandemir, yazdan itibaren de emekliyle, çiftçisiyle, işçisiyle ekimiyle, çalışanıyla, asgarilisiyle, kadınıyla yani ekimiyle hangi kesimle birlikte el ele, umuduyla 2023’e mezun olacak. Türkiye’yi bir başka taşıyacağız.” dedi.

Gümüşhane’ye gelen Kandemir, AK Parti Gümüşhane Milletvekili Hacı Osman Akgül, Belediye Başkanı Ercan Çimen, İl Başkanı Celalettin Köse ve parti tarafından karşılandı.

İl genelindeki partililere seslenen Kandemir’den görünüşe göre, Gümüşhane’yi yaklaşık olarak tasvir etmektedir.

Kandemir, Türkiye’nin kendisiyle aynı coşkuyu paylaştığını, aynı şeyi yaşadığımızı söylediğimi hatırlıyoruz:

“Cumhurbaşkanımıza diyeceğiz ki’efendim hiç kimseyi hiç düşünmeden, kim ne söylerse söylesin, hangi tuzağı kurarsa kursun, hangi planı yapsın, hangi masayı kurarsa kursun yiğit Gümüşhaneliler var arkanızda. Gittik, gör.” Umarım, ki hep birlikte teslim edilir, sevk edilir. Eğer bir varsa bir projemiz hazırlayacağız. Şimdi sağdan soldan farklı operasyonlar yapıyorlar, masalar kuruyorlar,’acaba darı adamını aşağı alabilirler mi?’ diye ama biz Cumhur İttifakı olarak, AK Parti teşkilatları olarak şöyle inanmış ekiple bütün bütünlerini bozarız. Sizin muhabbetinizin var ya liderimize Tayyip Erdoğan’a olan inancınız var ya evelallah bizim elimizdeki bükemezler.”

Bizden kaynaklanmıyor
Milletin temel gıdadede yetiştiği zaman zamanne belirten Kandemir, şunu söyledi:

Milletimizin sıkıntısını, tüketmesini kullanımı. Milletimizin zaman temel gıdada olmadığında buradayken, farkındayız ama bunlar için kaynaklanmıyor.

Hep beraber dünya çapında bir dünyadan bahsediyoruz. Hiç şüpheniz olmasın. Bu yazdan itibaren bolluğu bereketi, reklam. Ekimden itibaren de emeklisiyle, memuruyla, çiftçiyle, hayvancısıyla, çalışanıyla, asgari ücretlisiyle, kadınıyla yani elele hangi revizyonla beraber, 2023’e Türkiye’yi bir değerlendirmeyi sürdürecek.”

Kandemir, 2023’teki seçicilerde AK Parti’nin yüksek oy söylediğinin genç çizerek, darı tevechüyle yeni, Türkiye’nin yüzlerini, dünya tarihini damga vuracaklarını ve hep birlikte başka bir Türkiye inşa edeceklerini.

Kandemir’in haneye gideceklerini anlatacaklarını dile getirmeye devam etti, şöyle devam etti:

“Şu topraklara bas. Bizde istiyoruz ki karşımızda öyle bir olası olsun ki bizi eleştirin, yerli olsun, milli olsun ve biz de dersimizde, varsa doğru değerlendirelim, olması gereken. Şimdi bunlar, HDP ile kola verecekler, terörle yana duranlar milletin gelecek. Mecliste yana duranlar milletin gelecek. Mecliste geçinip HDP ile el kaldıran, aynı masanın geleceğine, bizim milletin geleceğine gelecek. hangi gölgelerde yürürse yürüsün, burada gezine ziyaret edersen boyunun büyükünü verir. Teraziye gelecekler o zaman geleceklerden daha fazla olacak, soframız zenginleşecek, artacak, bolluk art kim. 20 yıllık ücretlerini zorları biz aşarız neleridik biz. Satıcılar da aşacağız.”

Daha sonra parti yöneticileriyle toplantı yapan Kandemir, Gümüşhane Belediyesini ziyaret etti.

AK Parti Başkan Yardımcısı Kandemir, kent ziyareti yapacak bir öğrenci evini de öğrenciyle sahur yaptı.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK