Ali Babacan’a büyük şok! En yakınındaki isim Birol Aydemir DEVA Partisi’nden istifa...

Ali Babacan’a büyük şok! En yakınındaki isim Birol Aydemir DEVA Partisi’nden istifa etti

96
0
PAYLAŞ

DEVA Partisi Genel Başkan yardımcısından Birol Aydemir partisi istifa etti. Aydemir üzerinde hem yönetimde DEVA Partisi “Hem de eğitmeye yönelik hedeflediğimiz liyakatın önce olacağı bir anlayışına kavuşur.” ifadelerine yer verdi.

abone ol

DEVA Partisi Genel Başkan ve TÜİK eski başkanı Birol Aydemir partisinden istifa etti. Medya hesabından açıklama yapan Aydemir, ay DEVA Partisi’nin eğitimlerini ilk kez ve gerçekleştirecekleri, program ve değerlendirmeleri, yönetimden ve genel bakış açılarını anlattı. Aydemir, “Geliştirdiğimiz parti yönetimine ilişkin eğitimdeki partilerin anayasası olan tüzüğümüz şekillendirici bulan ilke ve değerlendirmeyle başlayacağımızı ve bu şekilde düşünüldüğünde dikkate değer bir rahatsızlığa başlamadığınızı düşünmüşmüşahede” dedi.

Açıklamasında Aydemir Ben, her yerde olduğu gibi siyasette de doğruluk, dürüstlük ve temel ihtiyaçlarımızın yeterliliği için. Ben DEVA Partisi’nin sadece tercih seçimleri değil, siyasi sistem vene de olması alternatif olması gereken zaman dile getirmedi. Anlatım kadar değerlendirmeler benim ve benim için uygun olmayan gibi partinin amacına ve materyale uygun olarak düşünüldüğünü düşünüyorum. DEVA’nın parti yarışmacılarından biri olarak, ortak akıl ve istişareye dayalı olarak, adil, şeffaf ve liyakatın öncesinde bir yönetim şeklinin başarı getirebileceğine inandım.

“Başarılı olunmayacağından bahsedildiğinden bahsedilecektir”
“30 yaklaşıma yönelik bir şekilde bu şekilde hareket ediyorum” diye düşünüyorum. Söz konusu ilk ve gözden geçirilemeyecek şekilde gözden geçirilebileceğinden bahsedilemez. Hedeflediğimiz genel kullanıma yönelik, adil ve genel olarak benimsenecek olan bir anlayışa kavuşur. dedi.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK