Bahçeli: Türkiye’de Kürt sorunu diye bir sorun yoktur

Bahçeli: Türkiye’de Kürt sorunu diye bir sorun yoktur

54
0
PAYLAŞ

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli açıklama yaptı. Bahçeli, şunları kaydetti:

Bahçeli: Türkiye'de Kürt sorunu yok

Bahçeli: Türkiye’de Kürt sorunu yok

Bahçeli: Türkiye’de Kürt sorunu yok

MHP lideri Devlet Bahçeli, “Türkiye’de Kürt sorunu yoktur. Bunda ısrar eden, gönlü Türk milletiyle atmayan korkaktır. Kılıçdaroğlu’nun vasiyeti rehin alındı, vicdanı “el konuldu”.

Bahçeli: Türkiye'de Kürt sorunu yok

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli açıklama yaptı. Bahçeli, şunları kaydetti:

* Aziz Atatürk’ün karanlık ellerin kontrolünde kurduğu parti, köklerinden ve kimliğinden tehlikeli bir şekilde kopmuş, sonunda dönüşerek melezleşmiş, siyasi merkezini ve ahlaki metabolizmasını kaybetmiştir.

KILIÇDAROĞLU’YA CEVAP

* CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun “Kemal Bey ve İttifakları” belgeselinin ilk bölümünde: “Kürt sorununu çözmek için meşru bir yapıya ihtiyacımız var. HDP’yi bir panelden meşru bir açıklama olarak görebiliriz ve Sezai’nin bu tembel sözlere karşılık “demokratik çözümün adresi ve ana muhatabı İmralı’dır” şeklindeki mesnetsiz mesajı, kimin işin içinde kimin birlikte olduğunun bir itirafı ve kanıtıdır. .

* HDP’yi meşru bir kurum olarak görmek, PKK’ya muhatap olmak demektir. CHP yönetimi, Kandil Mağaraları’nın eski püskü karanlığında siyasi mutluluğun ve geleceğin tembel şifrelerini bulmak için adımlar attı.

* HDP meşru bir kurum değil, yaptırım uygulanan terör örgütü PKK’nın maskeli halidir. Bu basit gerçeği bilmemek, görmemek, açıklamamak hem utanç verici bir siyasi örnektir hem de bölücü hedeflere kalkan, terörün niyetlerine hoşgörü ve şefkatle bakan teröre sempati duymaktır.

“Kürt sorunu diye bir şey yok”

* Türkiye’de Kürt sorunu diye bir şey yoktur. Bunun böyle olduğunu iddia eden ve var olduğunu iddia eden, Türk milletini gönlü atmayan korkaklardır.

* CHP ve HDP, yedek kulübede ısınan IP ile birlikte küresel emperyalizmin çekimine kapıldı ve bayat bir senaryonun parçası olarak Kandil’den İmralı’ya isimsiz bir müzakere köprüsüne çarptı. Kılıçdaroğlu’nun vasiyeti rehin alındı ​​ve vicdanına el konuldu.

* Sevr Antlaşması’nın imzacılarından Reşat Halis’in şimdiki temsilcisi CHP’li Ünal eviköz’dü. CHP hayal görüyor, Türkiye’nin egemenlik haklarını ve tarihsel çıkarlarını sömürgecilerin gözünden ele alan bir çarpıtma.

* Milliyetçi Hareket Partisi, Türkiye düşmanları, onun kiralık işbirlikçileri, demokrasi vazosunda saklanan vatan ve millet hasımlarının tuzaklarını kırarak siyasi zemine karşı direnecek ve sonuna kadar milli bağımsızlığı ve gelecek haklarını savunacaktır.

Bahçeli: Gazi kotası yüzde olmamalı İlgini çekebilir Bahçeli: Gazi kotası yüzde olmamalı

Atatürk CHP Demokrasi Devlet Bahçeli HDP Kemal Kılıçdaroğlu MHP PKK Terörist Terör Örgütü Terörist Türkiye
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK