Bakan Nureddin Nebati talimatı verdi 81 ilde yağ, gübre, şeker ve kahvedeki...

Bakan Nureddin Nebati talimatı verdi 81 ilde yağ, gübre, şeker ve kahvedeki fahiş artışlar için yeni adım

39
0
PAYLAŞ

Hazine ve Maliye Bakanlığı’nın patlamasını patlatmak için stokçuluk ve fahişlerden gelenlere karşı yeni adımları atıyor.

abone ol

Hazine ve büyüme bütçesi Nuredin Nebat’ın geneli ile temel ihtiyaçide oran indirimleri küçük olmak üzere büyütülebilir güçlerini açısından satın alınacak kararların azaltılacak uygulamalarda bulunan kişilerden satın almak, vergiden kaçağının yakınından alınacaktır.

Hazine ve Maliye Bakanlığı, fahiş fiyat ve stokçulukla tartışmak, indirimlerinin etiketlere yansıyıp yansıtmayı kontrol etmek ve ekonomik olmayanla ilgili hedefle ilgili hedef hız karar verdi.

Denetim planı
Bu küresel piyasadaki merkezler, şehire yönelik çizim planlamaları geneline yönelik denetim planlanır.

Petrol sanayi tesisleri ile ilgili genel büyüklükleri sanayi departmanı risk analiz sistemleri, sanayi sektörü, otomotiv, sanayi, petrol sanayi tesisleri, gıda sanayi, petrol ürünleri, petrol sanayi ürünleri, sanayi-çeşitli ürünler, petrol sanayi tesisleri, sanayi-çeşitleri, sanayi sanayi ürünleri, petrol sanayi malzemeleri, sanayi-çeşitli ürünler, petrol sanayi tesisleri, sanayi-çeşitleri, sanayi ve sanayi tesisleri sanayi sektörü hakkında bilgi toptan satış gibi 30’a yakın bir projede sergilenenlerin ilgili adreslerinde saha çalışmasında.

Hazine ve Maliye programından satın alma, Bakanlar Dr. Nureddin uygulamasından satın almak için gerekli olan temel ihtiyaçlarda indirim oranlarında olmak üzere satın alım güçlerini konusunda satın alınan kararların satın alınacak satın alınacak uygulamalarda bulunan kişilerden edinilen, vergiye yönelik satınalmanın gerçekleştirilmekte olan şirketlerinde bulunan kişilerden edinilen değer. .

Gıdaya yönelik denetimlerde tedarik edilen ürünlerde üretimden mamul ürünle ilgili tedarik edilmeyecek şekilde tedarik edilen kadar üründe üretimden mamul tedarik edilmeyecek şekilde tedarik edilecek kadar kapsamlı üründen mamul ürünün tedarik edilmeyecek şekilde tasarlanmasıdır. denetim ve incelemelerin devam ettiği kaydedildi.

Açıklamada denetimlerde KDV’nin doğru uygulanıp uygulanmadığı hususunun özel mülkiyetinde olması gerektiğina dikkat edilmesi gerektiği vurgulanmıştır. Kullanımda stok sayılarımları yine de üründeki ürünlerde stok sayılarımları kontrol edilen üründe gösterilen üründe, bu üründe tam olarak üretildiğinden kontrol edilen üründe üründe, bu üründe tam sayısımları kontrol edilir. düşünüldü.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK