‘Bir daha yaparsam cezaevini boylayacağım’

‘Bir daha yaparsam cezaevini boylayacağım’

51
0
PAYLAŞ

Sosyal medya hesaplarından paylaşmak üzere İstanbul’da bir video çeken Yunus Emre Özer, 17 Eylül’de çektiği videoda hem kendi hayatını hem de başkalarının hayatını riske attı.

“Bir daha yaparsam hapse girerim”

“Bir daha yaparsam hapse girerim”

İstanbul’da beş durak metrobüse binerek kendini ve yolcuların hayatını tehlikeye atan Yunus Emre Özer gözaltına alındı. Adliyeye sevk edilen Yunus Emre Özer, atadığı hakim tarafından adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. Adliye çıkışında Özer, “Bir daha yaparsam cezaevine girerim. Bu yüzden videolarıma ara veriyorum. Tavsiye etmiyorum, derste denemeyin. Bir daha yapmayacağım.”

Sosyal medya hesaplarından paylaşmak üzere İstanbul’da bir video çeken Yunus Emre Özer, 17 Eylül’de çektiği videoda hem kendi hayatını hem de başkalarının hayatını riske attı.

Özer, yaklaşan Metrobüse binerek Okmeydanı Hastanesi Metrobüs durağına gitti. 15 Temmuz’da Şehitler Köprüsü durağında gezisini tamamlayan Özer, bu gezisini bir video ile kaydederek sosyal medya hesabından paylaştı.

Özer, trafik kontrol müdürlüğü ekiplerinin başlattığı çalışma sonucunda Kağıthane’de yakalanarak gözaltına alındı.

Emniyetteki işlemlerinin ardından savcılığa sevk edilen Özer, ifadesinin alınmasının ardından “yol güvenliğini tehlikeye atmak” suçundan adliyeye sevk edildi. Özer, savcılığa verdiği ifadede Youtuber olarak çalıştığını belirterek, “Olaydan dolayı üzgünüm. Bir daha asla denemem” dedi.

Hakimlik makamına çıkarılan Yunus Emre Özer, haftada bir gün en yakın karakola imza atmak şartıyla serbest bırakıldı.

“TEKRAR YAPARsam, CEZAEVİNİZİ AŞIRI YÜKLEYECEĞİM”

Özer, adliye çıkışında gazetecilerin sorularını yanıtladı. Özer, adli kontrol şartıyla serbest bırakıldığını söyledi;

“Bir daha yaparsam hapse girerim. Bu yüzden videolarıma bir süre ara vereceğim. Tavsiye etmiyorum, kesinlikle denemeyin. Ben dersimi aldım. Bir daha yapmayacağım. Şimdiye kadar kendime bir sınır koydum. Şimdi Metrobüse atladım, şimdi Metrobüse biniyorum. Üstünde olduğum için şimdi içeri giriyorum. Bu işi kesinlikle tavsiye etmiyorum, katılmıyorum. Bu yolu sadece kendimden emin olduğum için seçtim. Ama kesinlikle denemeyin. Alternatif olarak, diğer sporları yapabilirsiniz, ancak yapmayın. Bunu yaptığınızda, adliyeye gireceksiniz. üzgünüm,” dedi.

Bu sefer 15 Temmuz'da Şehitler Köprüsü'nde göründü!  resimler beni benden aldı İlgini çekebilir Bu sefer 15 Temmuz’da Şehitler Köprüsü’nde göründü! Resimler beni “pes ettirdi”

15 Temmuz 15 Temmuz Şehitler Köprüsü Avrupa Yakası Hastanesi istanbul Metrobüs Okmeydanı Hastanesi Metrobüs Polis Sosyal Medya Trafik Yunus
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK