Bitcoin’de dalgalı seyir sürüyor

Bitcoin’de dalgalı seyir sürüyor

82
0
PAYLAŞ

Bitcoin dalgalanmaya devam ediyor

Bitcoin dalgalanmaya devam ediyor

Çinli emlak devi Evergrande’nin borç krizinin kripto para piyasalarına etkileri devam ederken, Bitcoin’in dalgalı fiyatı devam ediyor.

Bitcoin dalgalanmaya devam ediyor

Dünyanın en büyük kripto para birimi olan Bitcoin, Ağustos ayından bu yana ilk kez 40.000 doların altına düştü.

Dün gece gece yarısı 39.000.750 dolar seviyesine ulaşan Bitcoin, sabah saatlerinde yüzde 3 yükselerek 42.000.260 dolar seviyesine geri döndü.

Çin emlak devi Evergrande’nin borç krizi nedeniyle dün Ether, Solana ve Litecoin gibi kripto para birimleri de düşüktü.

EVERGRANDE PAZARI KORUYOR

Kripto para dünyasını sarsan gelişme, Tether’in Evergrande tahvillerine sahip olduğu söylentileriydi. Tether iddiaları reddederken, bu açıklama piyasadaki stresi azaltmak için yetersiz kaldı.

Evergrande borç krizinin kripto para piyasalarına bir diğer etkisi de riskten kaçınma refleksi yüksek yatırımcıların yaptığı işlemler oldu.

PİYASA ÇAĞRISI YAPILMIŞTIR

Evergrande’nin Çin’in merkez bankası borç ödemeleri ve likidite arzıyla ilgili belirsiz açıklaması, yatırımcı endişelerini kısmen hafifletti.

Habere göre Ethereum, 42.000 dolar seviyesinin üzerinde olan Bitcoin ile birlikte 2.000.700 dolardan 2.000.900 dolara yükseldi.

Bitcoin bir günde yüzde 10 kaybetti İlgini çekebilir Bitcoin bir günde yüzde 10 kaybetti El Salvador'da hükümet karşıtı gösteri: Binlerce kişi sokağa döküldü İlgini çekebilir El Salvador’da hükümet karşıtı gösteri: Binlerce kişi sokağa döküldü

Bitcoin dalgalanmaya devam ediyor

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK