Hastanede gözaltına alınmak istenirken kaçtı

Hastanede gözaltına alınmak istenirken kaçtı

66
0
PAYLAŞ

Alınan bilgiye göre, yakınları ile birlikte Nazilli Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Fadıl D.’nin, evrakta sahtecilik ve 2 yıl hapis cezasıyla arandığı belirlendi. Hastaneye gelen polis ekipleri tarafından gözaltına alınmak isteyen Fadıl D.’nin yakınları polise direndi. Fadıl D. ve bir yakını, çalkantıdan yararlanarak kiralık olduğu iddia edilen 48 AD 061 plakalı bir otomobille kaçtı. Bir süre sonra insanlar izlerini kaybetti.

Hastanede tutulmaya çalışılınca kaçtı.

Hastanede tutulmaya çalışılınca kaçtı.

Aydın’ın Nazilli ilçesinde 2 yıl hapis cezasına çarptırılan ve hastanede gözaltına alınmak istenen hükümlü, 10 kilometrelik kovalamacanın ardından kargaşanın ardından kaçan polis ekipleri tarafından yakalandı.

Alınan bilgilere göre, yakınları ile birlikte Nazilli Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Fadıl D.’nin evrakta sahtecilik ve 2 yıl hapis cezasıyla arandığı belirlendi. Hastaneye gelen polis ekipleri tarafından gözaltına alınmak istenen Fadıl D.’nin yakınları polise direndi. Fadıl D. ve bir yakını, çalkantıdan yararlanarak kiralık olduğu iddia edilen 48 AD 061 plakalı bir otomobille kaçtı. Bir süre sonra insanlar izlerini kaybetti.

GPRS SİNYALLERİ YERLERİ SUNAR

Polis ekipleri aracın kiralandığı şirkete geldi. Araçtaki GPRS cihazından alınan sinyallere göre, otomobilin Eycelli kırsalında olduğunu tespit eden ekipler, otomobili mahallede terk edilmiş halde buldu.

Mahalleyi kuşatan sivil ve resmi ekiplerden kaçan Fadıl D. ve ismi henüz bilinmeyen akrabasının yakalanması için çalışıldı. Ekiplerin çalışmaları kısa sürede sonuç verdi ve aranan kişi Fadıl D., otomobilin bulunduğu yere 3 kilometre uzaklıktaki Hasan Köse köyünde yakalandı.

5 KİŞİ TUT

Fadıl D. ve bir yakınının hastaneden kaçmasına yardım eden 5 kişi de polisin müdahalesiyle tutuklandı. Polis ekipleri, Fadıl D.’nin kaçmasına yardım eden otomobildeki diğer kişiyi yakalamak için çalışma başlattı. (İHA)

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK