Hava durumuna dikkat! Bugünden itibaren değişecek…

Hava durumuna dikkat! Bugünden itibaren değişecek…

56
0
PAYLAŞ

Meteoroloji Genel Müdürlüğü yeni hava tahminini yayınladı. Bugünden itibaren değişen havayla birlikte sonbahar daha belirgin olacak. Birçok şehirde sıcaklıkların 8 ila 10 derece arasında düşmesiyle, ülkenin çoğu Perşembe günü yağış görecek. Cumartesi günü sıcaklıklar tekrar yükselecek ancak parlayan değerlere ulaşamayacak.

Hava durumuna dikkat edin!  Bugünden itibaren değişiyor...

Hava durumuna dikkat edin! Bugünden itibaren değişiyor…

Hava durumuna dikkat edin! Bugünden itibaren değişiyor…

Meteoroloji’nin yayınladığı tahminlere göre bugünden itibaren hava durumu değişecek ve mevsimsel geçiş yaşanacak. Birçok ilde yağışlar olurken, hava sıcaklıkları önemli ölçüde düşecek.

Hava durumuna dikkat edin!  Bugünden itibaren değişiyor...

Meteoroloji Genel Müdürlüğü yeni hava tahminini yayınladı. Bugünden itibaren değişen havayla birlikte sonbahar daha belirgin olacak. Birçok şehirde sıcaklıkların 8 ila 10 derece arasında düşmesiyle Perşembe günü yağış ülkenin büyük bir kısmını vuracak. Cumartesi günü sıcaklıklar tekrar yükselecek ancak parlayan değerlere ulaşamayacak.

YAĞMUR YATAK EVİNİ ETKİLEMEYE BAŞLADI

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün son değerlendirmelerine göre : Parçalı ve parçalı bulutlu yurdumuzun kuzeyi ve iç kesimleri, Marmara doğusu, İç Anadolu kuzeybatısı, batı ve orta Karadeniz, doğu Karadeniz kıyıları, Balıkesir, Kütahya, Yozgat, Gümüşhane, Artvin ve Ardahan’ın yanı sıra Çanakkale’nin doğu ilçeleri ile Sivas’ın kuzey ilçelerinin dünyanın diğer yerlerinde çok bulutlu ve bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. yağış; İç Karadeniz kıyıları, Sakarya, Bolu, Düzce, Zonguldak, Bartın, Karabük, Giresun, Rize ve Artvin çevre bölgelerinin yanı sıra Kastamonu’nun kıyı ilçeleri ve Trabzon’un doğu ilçelerinde yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor.

Sıcaklık düşüyor, ilk kar yolda İlgini çekebilir Sıcaklık düşüyor, ilk kar yolda

Artvin Balıkesir Bolu Çanakkale Giresun Gümüşhane HAVA DURUMU Kastamonu Kütahya Meteoroloji Rize Sakarya Sivas TRABZON Türkiye Yozgat
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK