İstanbul’da bir garip boşanma davası… Eşiyle ilgili gerçeği öğrendiğinde şok oldu

İstanbul’da bir garip boşanma davası… Eşiyle ilgili gerçeği öğrendiğinde şok oldu

69
0
PAYLAŞ

İstanbul’da yaşayan Tahsin ve Şerife B., yaklaşık altı aylık arkadaşlığın ardından 2016 yılında evlendi.

İstanbul'da tuhaf bir boşanma davası... Karısıyla ilgili gerçeği öğrenince şoke oldu

İstanbul’da tuhaf bir boşanma davası… Karısıyla ilgili gerçeği öğrenince şoke oldu

İstanbul’da tuhaf bir boşanma davası… Karısıyla ilgili gerçeği öğrenince şoke oldu

5 yıl önce İstanbul’da evlendiği 37 yaşındaki koca beni aldattığı için boşanma davası açtı – 3 yaş büyük demesine rağmen evlendi.

İstanbul'da tuhaf bir boşanma davası... Karısıyla ilgili gerçeği öğrenince şoke oldu

İstanbul’da yaşayan Tahsin ve Şerife B., yaklaşık altı aylık arkadaşlığın ardından 2016 yılında evlendi.

Çiftin çocuğu olmadı. Tahsin B. eşinin tıbbi olarak hamile kalamayacağını iddia ederken, Şerife B. eşinin tedaviyi kabul etmeyeceğini iddia etti.

Taraflar, karşılıklı boşanma davasında İstanbul Aile Mahkemesi’nde yaptıkları dilekçelerde şu iddialarda bulundular:

Sadakatsizlikle suçlandı

Şerife B., eşi Tahsin B.’nin kendisini aldattığını ve çalışmadığını iddia ederek boşanma davası açarak 100.000 TL manevi tazminat istedi. Erife B., eşinin yakın zamanda şiddet uyguladığını iddia etti. Evlilikleri sırasında kocasının borçlarını ödemek zorunda kaldı ve nafaka için ayda bin çay kaşığı istedi.

YASA DIŞI FAALİYETLERLE BAĞLANTILI BELİRTİLEN KADIN

Tahsin B. ise, beş yıllık evliliği boyunca eşinin sahte belge kullanımı da dahil olmak üzere birçok yasa dışı faaliyete bulaştığını iddia ederek, son eşinin evden saklandığını öğrendikten sonra ortak daireden ayrıldığını söyledi. çocuk sahibi olamayacağını

Tahsin B., eşinin 300 bin TL değerindeki mali hakkını iddia ederek çekişmeli boşanma davası açtığı sırada aleyhine boşanma davası açtığını öğrendi.

13 YAŞINDA

Tahsin B., eşinin sahte kimlikle aylarca kendisine ve ailesine yalan söylediğini ve evlendikten haftalar sonra kendisinden 13 yaş büyük olduğunu öğrendiğini iddia etti.

Gerçeği öğrendikten sonra boşanmak istediğini söyleyen Tahsin B., dilekçesinde, ailesinin gelinlerine bir şans daha vermesini istemesi üzerine vazgeçtiğini belirtti.

SAHTE İSİM VE İMZA KULLANIMI

Tahsin B. dilekçesinde nişanlılığı süresince büfe işletmecisi, evlendikten sonra da özel güvenlik görevlisi olarak çalıştığını, eşinin mali müşavir Ayten K. ve bu nedenlerle tehdit edildiğini ve isteği üzerine işini bıraktığını ve onunla çalıştığını söyledi.

BİR HAYAT DOLANDIRICILIĞI HİKAYESİ VAR

Tahsin B.’nin avukatı Ahmet Başçı, kendisine karşı boşanma davası açarak dilekçesinde şunları söyledi: “Şerife B. bu evliliğin başından sonuna kadar sahte bir hayat hikâyesi kurdu. Müvekkil aleyhine sahte kimlik belgesi kullanan, mali müşavir olmamasına rağmen imza atan, onlarca kişiyi taciz eden ve sonunda hamile olduğunu söyleyerek müvekkilini aldatan ve davacının annesinin evine durumu anlatarak el koydu. Gece, Tahsin B.’nin erife B.’ye verdiği araba bile bu evliliğin sonunda tüm delillerimizle gösterdiğimiz gibi yüzde yüz kusurludur.

GEBELİKTEN BİLE ETKİLENİYOR

Dilekçede, 1971 doğumlu Erife B.’nin tıbben hamile kalmasının imkansız olmasına rağmen aylık hamile olduğunu iddia ederek kocasını aldattığı, hatta hamileliği “aldattığı” iddia edildi.

200 bin TL tazminat istedi

Tahsin B. dilekçesinde, eşinin kendisinden 13 yaş büyük olması nedeniyle kişilik haklarının tehlikeye atıldığını, Şerife B.’nin akrabalarına, eşine ve erkek arkadaşına “Tahsin’den dolayı çocuğumuz yok” denildiğini belirtti. . . .

Ünlü oyuncu ikinci eşinden boşanma kararı aldı İlgini çekebilir Ünlü oyuncu ikinci eşinden boşanma kararı aldı

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK