İstanbul’da işkence: Faslı gaspçılar Ürdünlü genci günlerce kırbaçladı

İstanbul’da işkence: Faslı gaspçılar Ürdünlü genci günlerce kırbaçladı

37
0
PAYLAŞ

Beyoğlu Çukur Mahallesi’ndeki olayda iki şantajcı Ürdünlü Muhammed Yousef Süleyman A.’yı kaçırarak bir eve kilitledi. Şantajcılar daha sonra gencin ellerini ve ayaklarını kelepçeledi, cep telefonuna ve pasaportuna el koydu ve 15 gün boyunca kamçılarla işkence yaptı. Zanlılar, işkence gördükleri Ürdünlü gencin ailesine işkence anlarını göndererek fidye talep etti. Ürdünlü gencin ailesi daha sonra gaspçıların talep ettiği miktarı hesaplarına aktardı. Fatih’te uluslararası bir transfer şirketinden para çeken şüpheliler Ürdünlü genci serbest bıraktı. Şüphelilerden kurtulan genç, polise giderek şikayetçi oldu.

İstanbul’da İşkence: Faslı gaspçılar Ürdünlü gençleri günlerce kırbaçladı

İstanbul’da İşkence: Faslı gaspçılar Ürdünlü gençleri günlerce kırbaçladı

Beyoğlu’nda iki Faslı gaspçı, Ürdünlü gence kamçılarla işkence etti, kaçırıldıktan sonra 15 gün boyunca ellerini ve ayaklarını kelepçeledi. Gaspçılar, işkenceyi izlerken gönderdikleri aileden yüklü miktarda fidye talep etti.

Beyoğlu Çukur Mahallesi’ndeki olayda iki şantajcı Ürdünlü Muhammed Yousef Süleyman A.’yı kaçırarak bir eve kilitledi. Şantajcılar daha sonra gencin ellerini ve ayaklarını kelepçeledi, cep telefonuna ve pasaportuna el koydu ve 15 gün boyunca kamçılarla işkence yaptı. Zanlılar, işkence gördükleri Ürdünlü gencin ailesine işkence anlarını göndererek fidye talep etti. Ürdünlü gencin ailesi daha sonra gaspçıların talep ettiği tutarı hesaplarına aktardı. Fatih’te uluslararası bir transfer şirketinden para çeken şüpheliler Ürdünlü genci serbest bıraktı. Şüphelilerden kurtulan genç, polise giderek şikayetçi oldu.

Yakalanmış

Gençlerin ihbarı üzerine Beyoğlu İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri, şahısları tutuklamak için çalışma başlattı. Ürdünlü gencin işkence gördüğünü söylediği noktaya giden ekipler, kendisini gasp edenlerin Fas uyruklu Odeh İbrahim Salem A. ve İlass E. olduğunu tespit etti. onları tutukladı. Emniyete götürülen zanlıların ifadeleri alındıktan ve yargılama sona erdikten sonra, mahkemece tutuklanarak adliyeye sevk edilerek cezaevine götürüldüler. (HA)

Balıkçıya saatlerce işkence yapana 3 yıl hapis İlgini çekebilir Balıkçıya saatlerce işkence yapana 3 yıl hapis

Afyonkarahisar Handy Çukur Polis Fas İşkence istanbul Polis transfer ÜRDÜN
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK