Kadın doktor pansiyonda ölü bulundu

Kadın doktor pansiyonda ölü bulundu

77
0
PAYLAŞ

Olay, Tekirdağ’ın Şarköy ilçesinde bir pansiyonda meydana geldi. Alınan bilgiye göre Hoşköy Sağlık Ocağı’na atanan 35 yaşındaki aile hekimi Tezgül Şükrüoğlu, pansiyon işletmecisi ile irtibata geçerek durumu bildirdi.

Doktor pansiyonda ölü bulundu

Doktor pansiyonda ölü bulundu

Doktor pansiyonda ölü bulundu

Tekirdağ’ın Şarköy ilçesinde genç bir aile hekimi, misafirhanesinde ölü bulundu.

Doktor pansiyonda ölü bulundu

Olay, Tekirdağ’ın Şarköy ilçesindeki bir pansiyonda meydana geldi. Alınan bilgiye göre, Hoşköy Sağlık Ocağı’na tayin edilen pratisyen hekim Tezgül Şükrüoğlu’nun (35) yakınları, pansiyon işletmecisine başvurarak durumu bildirdi.

ÖLÜ OTURMA BULUNDU

Ardından Doktor Şükrüoğlu’nun kaldığı odaya giren yönetmen, doktorun sessizce oturduğunu fark etti. Haberi alan jandarma ve olay yerine gelen 112 acil ekipleri, doktorun hayatını kaybettiğini belirledi. Genç doktorun cenazesi otopsi yapılmak üzere Tekirda’daki Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı. Acı haberi duyan doktor ve sağlık camiası yas tuttu.

Göreve geldiği günden bu yana hastaları için mücadele eden, geleceği için tanıdığım ve vatandaşlarımızın sağlığı için güzel planları olan aile hekimimiz Tezgül Şükrüoğlu’nun vefatına ilişkin Hoşköy Belediye Başkanı’nın yaptığı açıklama hepimizi üzdü. üzgün. Allah rahmet eylesin ailesine, sevenlerine ve tüm sağlık camiasına sabır versin” dedi. HA

Bir doktor daha koronadan öldü İlgini çekebilir Bir doktor daha koronadan öldü

Adana Pratisyen Hekim Corona Doktor Haberler Kadın Sağlığı Tekirdağ

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK