Kayıp Rus Savunma Bakanı Şoygu ortaya çıktı! Nükleer silah tehdidi dünyayı dehşete...

Kayıp Rus Savunma Bakanı Şoygu ortaya çıktı! Nükleer silah tehdidi dünyayı dehşete düşürdü

37
0
PAYLAŞ

Önümüzdeki 11 Mart’ta ve gelecek haftalarda ortalarda görünmeyen Rusya Savunma Bakanı Şoygu ortaya çıktı. Kimileri ‘kovuldu’ de kimileri de ‘ağır hasta’ ama o sapasağlam kameralar inşa edecekleri: nükleer silahlarları…

abone ol

Rusya Savunma Bakanı Sergey Şoygu spekülasyonlar yokluğunun ardından bir kez daha kameraların kullanımlarından yararlanıldı. Rus Savunma Bakanı Şoygu, Rus askeri askeri personelinin toplantısı ile görüştü. Rusya Genelkurmay Başkanı Valery Germov’un da bulunduğu toplantıda Şoygu, silah tedarikini ve bütçeden bahsetti.

Önceliğimiz mücadelen savaşa hazır hale getirmek
Üst düzey askeriyelegut, “Kredi askeri teçhizatla zamanlarda önceden silahlanma araçlarına devam etmek.

Devlet sözleşmelerinin yüzde 85’i yerine getirildi
Eğitimden eğitim alan Şoygu, “Bugünkü meydana gelen devlet savunma düzenini planlı bir şekilde ulaştırmak. Bu yıl bütçesinin bir gelecek planına göre 15 görünümünden göz önünde bulundurulurken devlet savunmasını gözden geçirecek olanlardan dikkat çekmemiz gereken” görünümünden bahseder. Şoygu’yu hedef alanlara teslim edileceklere, Rusya’nın sözleşmelerine göre 85’inin teslim edileceğini, bunların tamamlanacağını söyledi.

Savaş gazileriyle ilgili yasada yardım
Şoygu, “Ukrayna’da özel bir askeri operasyona yönelik savaş gazileri olarak kabul edilen gaziler yasasında yapılan onaylandı. Bu kategorideki askerlerin arkadaşlarına da destek verilecek. Savunma Bakanlığı, tüm kişisel sosyal sorumluluklarını sergilemektedir. Bu aynı zamanda emekli maaşları için de geçerlidir” şeklinde konuştu.

“Önceliğimiz” tek tek geçirseydik
“Özel bir askeri operasyonda olmak zorunda olanlar, gözden geçirmeden bu yıl bir askerlik sistemleri, bilgi ve elektronik dahil olmak üzere gelişmiş silahları için süreye devam etmesi. askeri teçhizat, uçak teçhizatı ve nükleer silahlara karşı savaşa hazırlıktır” dedi.
Şoygu, Maliye Bakanlığı ile askeri bütçe ve savunma yardımları ile ilgili çocuklara uygulananğünü de.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK