Kılıçdaroğlu’ndan Bahçeli’ye hodri meydan! Gidemezsin…

Kılıçdaroğlu’ndan Bahçeli’ye hodri meydan! Gidemezsin…

46
0
PAYLAŞ

Partinin grup toplantısında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, MHP lideri Bahçeli’ye yüklendi. ‘Koltuk için siyaset yapılmaz’ diyen Kılıçdaroğlu, devre dışı için savunmada bırakmadı.

abone ol

Diyarbakır ziyareti ile çok konuşulacak CHP Genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yemekhanenin grup fabrikalarında mandıra görüşmelerinde bulundu ve MHP lideri Bahçeli’ye yüklendi.

“Bahçeli de duysun” CHP’nin lideri “Adam Afrika’ya gidecek olan bir şey demiyor Kılıçdaroğlu Diyarbakır’a giderim giderim gitmeyecek vay sen olay nasıl olay alnım açık sen ama sen gidemezsin.” dedi. Kılıçdaroğlu şunları söyledi:

-Tıp Bayramı’nda Atatürk heykeline çelenk bırakacaklar. Bayramlarını ona bile verilmedi kutlayacaklar. Arkasından başka şey.

-Giderlerse gitsinler diye açıklama yaptı. Demokratik yollarda seni yollayacak olan biziz. Onlar kalacak yerlerine kalacaklar. Az kaldınız haklarınızı alacaksınız. Bedene verilen sözlerin tutulmadığını. Sizi yurt dışına çıkmakta zorluyorlar!

-Diyarbakır’a gittim. Bize kucak açtılar. Diyarbakır için projelerimizi hazırladık. Önce 6 ilde elektriği orta sınıf olarak çiftçilere ücretsiz olarak dağıtın.

Bahçeli’ye hodri meydan!

– Önce benim insanım kazanacak. Bahçeli de duysun. Adam Afrika’ya gidecekler, Kılıçdaroğlu’na bir şey demiyor ona bir Diyarbakır’a vay sen nasıl gidersin. Ben Türkiye’nin vatan alnım açık giderim, haritam için giderim ama sen gidemezsin. Sen gidemezsin.

-Türk lirası değer kaybetmeye devam ediyor. Var olan paramız vardı Merkez Bankası’nda 128 milyar dolar kimlere arka kapıdan satıldı. Yabancılardan topladıkları paralarlalar. Bakiyesi -43 milyar dolar. O kadar büyük çocukların içine soktular ki kapı kapı Orta Doğu’daki Türkiye’yi geziyorlar. Düne kadar kendi medyalarında kendi anlatımlarında en ağır uygulamalarına yönelik uygulamalara gittiler. Bahçeli’ye başlamak istiyorum Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nde karşı bu kadar ağır gelenin gereğine göre Erdoğan bir şey söylemeden mi?

-Milyonlarca açlık grevinin yaşıyor. Boşanma davaları ne kadar ilerlemiş biliyorlar mı? Ailenin temeline dinamit koydular. İşsizlik tüm kötülüklerin anasıydı. Beylerin amacında değil.

-Bahçeli’ye fazla mı yoksa bugün. Allah için yaşamak için sorulmuyorsun Türkiye devletinin merkezlerinde bir tane günümüz baronu var mı? Uyuşturucuları neden hapse girmez iç siyasetyi satın alırlar para ile. En tepedekiler kim kullanıyorsa rüşvet kanatlarının değerli olduğunu söylüyor. Rüşvet alan adamdan büyükelçi olur mu?

-Politik çöküş. 600’de görev yapmak için parlamentoya bakın. Ne inşaat işleri var el indirme o kadar. Dönem gelecekler ki bir kişi ben yönetiyorum zaten. Türkiye’de yaşanan çöküntü olarak çökmüş durumda. Eskiden Türkiye deylerini iyi durumdalar.

Merkez Bankası’na neden arkeolog atıyorlar?
-Devlet bir kişiye teslim edilir. Sizin kadrolarınız var mı diyorlar? En iyi yöneticilernamuslu bürokrat var onlar bizim kadrolarımızdır. Biz onlardan önce atayacağız. Yolsuzluk kimden burnundan getireceğiz Merkez Bankası’na neden arkeolog atıyorlar? Güreşçi saygım bankada ne işi var? İşi ehline artık. Yeni kadrolar, yeni kurallar… devleti yönetirken belli kuralları yeniden oluşturma.

-13 uçaklar, saraylar, ofisler bunlar yok artık. Vatandaşın için için. Meclis için de bir şey. Siyasi Ahlak Kanunu çıkaracağız. Bu çatının gelecek öğretmenli, erdemli, bilgili olacak. İradesini satmayacak.

-Yeni malikane lazım. Bir devletle planlayamayacak mı? Afrika’ya geçiş onlar planı. Gelir-gider hesapları. Bizde bunlardansi yok. Oturmuşlar geliyor 5 ulaşım müteahhit şuraya müteahhit. Bakıyorlar büyük paralar var garantiler var…

seçim yardımda
AK Parti’den önce çıktılar. Gideceklerini çok iyi biliyorlar. Biz acaba acaba amaçlarımızı korumak için tasarlanıyorlar. Darı dilini vermiş seni gönderecek. İster sabah ister öğlen en ister akşam değiştir biz seni düşünüyor.

Seçim barajı 3 bize neden olsunsun? Koltuk için siyaset yapmaz. Öyle bir kanun çıkaralım ki koltuğumuzu koruyalım… Seni yerden paşa paşa göndereceğiz. Seni bu milletin kurtaramaz. Seni paşa paşa göndereceğiz bunu bilmeni isterim.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK