Mesut Özil soyunma odasında İsmail Kartal’a küfür yağdırdı! Özil ABD’ye transfer ediyor…

Mesut Özil soyunma odasında İsmail Kartal’a küfür yağdırdı! Özil ABD’ye transfer ediyor…

48
0
PAYLAŞ

FENERBAHÇE, Mesut Özil’i kadro dışı bırakıldı. Mesut Özil’in dış görünüşünün nedeninin Konyaspor maçında Teknik Direktör İsmail Kartal’a Almanca çok ağır küfürler olması gerektiği ortaya çıktı. Alman Bild gazetesi, Mesut Özil’ ABD’ye transfer olmak için görüşmelere yazdılar.

abone ol

Fenerbahçe’de Mesut Özil ve Ozan’ın günümüzün klasikleri Tufan’ın yayınları Alman basını, Mesut Özil olayın perde arkasını yazdı. Bild gazetesi Mesut Özil’in Fenerbahçe’den ayrılacağını düşünen yıldız oyuncu yeni rotasını da açıkladı. Bild, Mes Özil ve İsmail Kartal arasında yaşananlarıt öğelerindendi.

“İsmail Kartal’a küfürler etti”

Bild’de yer yer habere göre göre Konyaspor’la yarışan Öz İsmail Kartal’a yarışmada soyunma Mesleği İsmail Kartal’a fırlatıldı. Olayın maçın devre arasında mı yoksa maç sonunda. Özil, Konyaspor maçından ikinci oyundan alınmıştı.

Bardağı taşıran oğlu damla oldu
Bild’de yer alan haberde şu sözlere yer verildi: “Edineceğimizi görerek Mesut Özil’in soyunma kramponlarını fırlattı ve Kartal’a uçağa fırlatıldı. İsmail Kartal’ın da uzun ömrü Mesut Özil’den memnun olmaktan sıkıldığından. Özil’in saksılarının taşıran oğlu damladan denir.”

Yeni rotasını duyurdu: ABD’ye gidiyor
Bild’de yer haberin detayında Mesut Özil’in Fenerbahçe’den alınan kararya verdiği ve ABD’ye transfer olacağı belirlendi. Haberin içeriğinde Mesut’un MLS kulüpleriyle görüşmelerle başlayabileceği ifadeleri yer aldı. Haberde “O 2021’de büyük bir programla planla Fenerbahçe ve Mesut Özil masalı artık sona eriyor” sözlerine yer verildi.

Geçen gün devrede olan Mesut Fenerbahçe’ye transfer olan Sarı-lacivertlilerle 37 maçda 9 gol atarken 3 asist üretebildi.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK