NATO görevlisi, Ezgi’nin hayatını kararttı

NATO görevlisi, Ezgi’nin hayatını kararttı

223
0
PAYLAŞ

Güvercinlik Mahallesi’ndeki ana caddeye 1 Temmuz 2021’de yeşil ışık olarak Güvercinlik Mahallesi’ne yeşil ışık veren 19 yaşındaki Ezgi Aydındağ, polis memuru olarak çalışırken bunlardan Reginald Thevenin’den kırmızı ışıkta denedi. Muğla’nın Bodrum ilçesinde bir otelde turizm personeli NATO’ya atanan Skorksy helikopter mühendisi ABD vatandaşı.

NATO subayı Ezgi’nin hayatını kararttı

NATO subayı Ezgi’nin hayatını kararttı

Muğla’nın Bodrum ilçesinde bir otelde çalışan 19 yaşındaki turizm işçisi Ezgi Aydındağ, aracını kırmızı ışıkta sürerek yaya geçidine çarpan ABD’li NATO subayı Reginald Thevenin hakkında hukuk mücadelesi başlattı. .İradenin felç olduğu söyleniyor. Aydındağ ailesinin avukatı Burak Gödekmerdan, yasal süreci SÖZCÜ’ye bildirdi.

Güvercinlik Mahallesi’ndeki ana caddeye 1 Temmuz 2021’de yeşil ışık olarak Güvercinlik Mahallesi’ne yeşil ışık veren 19 yaşındaki Ezgi Aydındağ, polis memuru olarak çalışırken bunlardan Reginald Thevenin’den kırmızı ışıkta denedi. Muğla’nın Bodrum ilçesinde bir otelde turizm personeli NATO’ya atanan Skorksy helikopter mühendisi ABD vatandaşı.

O anlarda yaşananlar, güvenlik kameralarından saniye saniye yansıdı. Görüntüye göre, sürücüler yaya geçidinde yavaşlarken, kavşağa aşırı hızlı giren bir sürücü genç kızla çarpıştı. Çarpmanın şiddetiyle genç kız araca doğru koşarken, çevredekilerin panik ve üzüntüsü kameralara yansıdı.

KIRMIZI IŞIKTA HELİKOPTER HIZINDA ARACINI KAPLAMAYA ÇALIŞIYOR

Aydındağ ailesinin avukatı Burak Gödekmerdan, bu korkunç kazayı SÖZCÜ’ye anlattı.

Aydındağ’ın kazanın ardından önce Bodrum’a, ardından Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldığını belirten Gödekmerdan, kaza videosunda görüldüğü gibi ambulans uçakla İstanbul’daki bir hastaneye götürüldüğünü açıkladı. . Bu kaza sonucunda müşterimiz; Kaburgalar kırıldı, omurilik koptu, iç organlar hasar gördü ve müşteri acizdi. 19 yaşında bir kız hayatı boyunca yatalak kaldı” dedi.

Kırmızı ışıkta melodiyi görmedi.

Avukat Gödekmerdan yaptığı açıklamada, “Thevenin jandarmaya verdiği ifadede, kaza anında yere düşen telefon konsolu ile telefonunu hem kırmızı ışık alamamak için kurtarmaya çalıştığını hem de kaza anında telefonunu kurtarmaya çalıştığını söyledi. ve Ezgi. Yani gözleri sokakta değildi” dedi.

İKİ KEZ AMELİYAT OLDU, HAYAT YATAKTA YAŞAYACAK

Gödekmerdan ifadesinde Aydındağ’ın iki kez ameliyat olmasına rağmen mevcut tıbbi bilgilere göre iyileşmesinin mümkün olmadığını ve belden aşağısı ömür boyu felç kalacağını belirterek, “Kaza günü zanlı, aileye her türlü maddi ve manevi desteği sağlayacağını belirten ve müvekkilimizin özel bir klinikte tedavi görmesini isteyen Reginald oldu. Azmi Hamzaoğlu ile randevu alındı, ancak şüpheli, suçunun sonuçlarıyla yüzleşince bir anda ortadan kayboldu. Başta ilgilenmiş görünen zanlı; Sürecin ilerleyen safhalarında ailenin çağrılarını cevapsız bıraktı ve ihmalkar davranışlarıyla yavru köpeğimizin mağduriyetini artırdı” dedi.

küçük resim

AİLE ARACINI SATTI, 212 TİLYON TL HASTANE GİDERİNDEN FAYDALANIYOR

Gödekmerdan, “Şüphelinin ısrarı üzerine Florence Nightingale Hastanesi’ne sevk edilen müvekkilimizin ameliyat ücreti ödenmesine rağmen şüpheli tedavi sırasında kendisine kesilen 212.888,25 TL’lik faturayı ödemedi. Müvekkillerimizin onlarca aramasına ve ısrarlarına rağmen, şüpheli ortadan kaybolunca müvekkilimizin tedavisi yarım kalmak zorunda kaldı. Bunun üzerine Ezgi’nin ailesi, Muğla’da oturdukları evin kirasını bile ödeyemedikleri için eşyalarını depoya taşımakta zorlandıkları halde kredi çekerek fatura ödemek zorunda kaldı.

HALUK LEVENT’İN MÜLKİYETİ

Gödekmerdan sözlerine şöyle devam etti: “Şu anda Ezgi, Haluk Levent’in girişimi ve taahhüdü ile İstanbul Liv Hospital’da hayat boyu tedavisine devam ediyor. Yaşanan trajik olay sonucunda şüpheli hakkında tüm yasal yollara başvurulmuştur ve adalet yerini bulacaktır. Bu kadar ciddi sonuçları olan bir kaza durumunda suçlu zanlıyı serbest bırakmamız kabul edilemez. Ancak şu bilinmelidir; Edirne’den Ardahan’a kanun, Türkiye Cumhuriyeti sınırlarının yabancıların trafik kurallarını ve insan hayatını hiçe sayabileceği bir yer olmadığını dünyaya açıklıyor. Çünkü kişinin kendisi yüzde yüz kusurlu olduğunu kabul etti. Yaralanmayla sonuçlanan ihmal nedeniyle hem cezai işlem hem de maddi ve manevi tazminat davası açacağız. Şu anda iddianame hazırlanıyor” dedi.

küçük resim

ABD’li AİLE AVUKATI AÇIKLAMA YAPTI

ABD’li NATO subayı Reginald Thevenin’in avukatı Candan Topaloğlu, kazanın ardından yazılı açıklama yaptı. Topaloğlu, bazı iddiaların doğru olmadığını belirterek şunları söyledi;

* Kaza ve devam eden süreçle ilgili sosyal medyada yayılan mesnetsiz ve cezai bilgi kirliliği, müvekkilime hakaret, özel hayatın gizliliğini ihlal ve kişisel verilerin hukuka aykırı olarak ifşa edilmesi hakkında açıklama yapmaya başlamak.

* Müvekkilim olay yerinden kaçmamış olup, kazanın meydana geldiği 1 Temmuz 2021 tarihinden itibaren müvekkilim ve Aydındağ ailesi hem avukat olarak benim aracılığımla hem de kişisel görüşmeler yoluyla sürekli irtibat halindedir.

* Ezgi’nin Muğla’dan İstanbul’a nakli için müvekkilim tarafından özel ambulans uçak tahsis edilmiş ve ameliyat dahil hastane masrafları müvekkilim tarafından karşılanmıştır.

* Mahkeme kararı olmadan da elinden geleni yapan ve yapmakta olan müvekkilim hakkında kamuoyunda yer alan iddialar asılsız ve gerçek dışıdır.

* Bu olayın her iki tarafı da mağdur ettiği gerçeği göz ardı edilerek müvekkilime yönelik başlatılan linç ve karalama kampanyası, tarafların şikayetlerini artırmaktan başka bir işe yaramayacaktır.

küçük resim

DISCOVERY KAZA KAMERALARA YANSIDI

Thevenin’in arabasının Aydındağ’a feci şekilde çarptığı an, bir iş yerindeki güvenlik kamerasına yansıdı.

Aydındağ’ın yaya geçidini geçmeye çalışırken son anda otomobili fark ettiği ancak otomobilin çarpması sonucu yere düşerek ağır yaralandığı ortaya çıktı.

Kuaföre sığınan kadını vurdu!  Yüzündeki ifade kan içinde dondu İlgini çekebilir Kuaföre sığınan kadını vurdu! Yüzündeki ifadede kan dondu Birlikte yaşadığı kadını ağır yaralayarak şunları söyledi: İlgini çekebilir Birlikte yaşadığı kadını ağır yaraladı ve “Yanlışlıkla ona vurdum” dedi.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK