Nişantaşı Üniversitesi 101 akademik personel alacak

Nişantaşı Üniversitesi 101 akademik personel alacak

42
0
PAYLAŞ

Basın reklam ajansının internet sitesinde yayınlanan reklam portalı web.gov.tr’ye göre; Nişantaşı Üniversitesi’nin fakülte/yüksekokul/meslek yüksekokulları ve programları 2547 sayılı Kanunun ilgili maddeleri hükümlerine göre kapatılacaktır. 11/11/2018 tarihinde Resmi Gazete’de yayımlanan “Öğretim Üyesi Yükseltme ve Atama Yönergesi” ile “Üniversite Dışı Personel Atamalarda Merkezi Sınav ve Giriş Sınavlarının Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik” hükümlerine göre ve 30590 numarası ile “Nitelikler” başlığı altındaki şartları sağlayan öğretim elemanlarına başvurabilirsiniz.

Nişantaşı Üniversitesi'nde 101 akademik personel bulunuyor

Nişantaşı Üniversitesi’nde 101 akademik personel bulunuyor

Nişantaşı Üniversitesi’nde 101 akademik personel bulunuyor

Nişantaşı Üniversitesi, açık pozisyonlar için 101 akademik personel istihdam edecek.

Nişantaşı Üniversitesi'nde 101 akademik personel bulunuyor

Basın reklam ajansının internet sitesinde yayınlanan reklam portalı web.gov.tr’ye göre; Nişantaşı Üniversitesi’nin fakülte/yüksekokul/meslek yüksekokulları ve programları 2547 sayılı Kanunun ilgili maddeleri hükümlerine göre kapatılacaktır. 11 Kasım 2018 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan “Öğretim Üyesi Yükseltme ve Atama Yönetmeliği” ile “Üniversite Dışı Personel Atamalarda Merkezi Sınav ve Giriş Sınavlarının Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik” hükümlerine göre ve 30590 numara ile “Yeterlikler” başlığı altındaki şartları sağlayan öğretim elemanları için başvurunuz.

Son başvuru tarihi, ilan yayım tarihinden itibaren 15 gündür. Başvurular el yazısıyla veya posta yoluyla yukarıdaki adrese gönderilir.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ…

İnternet Nişantaşı Nişantaşı Üniversitesi Sınavı
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK