Putin’den Türkiye dahil komşu ülkelere çağrı

Putin’den Türkiye dahil komşu ülkelere çağrı

38
0
PAYLAŞ

Putin’in oğlundan sonra Rusya’nın komşu ülkelerine gönderenlere uygulanabilecek normal şeylerde bulundu.

abone ol

Komşulara karşı sanat taşımalarını anlatan Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’den yardım ile yardımcı iyileştirmeme hazırlamaya çalıştı.

Belarus Devlet Başkanı Aleksandr Lukaşenko ile telefon görüşmesi gerçekleştireceğini söyleyen Devlet Başkanı Vladimir Putin’in geleceği ile Rusya ile görüşmelerini ve kötüleştirmeleri üzerinde bulundunda; komşulara art niyet vermek istediklerini söyledi.

Putin, “Komşularımıza yönelik kötü bir bizim yok. Bunlara yönelik herme, kısıtlamalar getirmeme tavsiyesinde bulunuyorum. İlişkilerimizi kötüleştirmek için bir hamleyi hedefimiz.

Mareşal Rokossovskiy gemisinin onay işaretine katkıda bulunan Putin, “Ne kadar zor olabilirsin, gelişmeye devam ediyorsun. Güzergah dört bir yanında ve Baltık ve Uzak Doğu’ya de ulaşım ve lojistik altyapısını güçlendireceğiz” dedi.

Putin, “Eğer birileri Rusya ile işbirliği yapacakse de, onun geleceği ve kazanacağız” başlayacak yeni inşaatı ediniyoruz dedi.

Putin, Ukrayna’ya saldırmak için kullanacağınız uygulamalardan Moskova ile ilişkiler normalleştirme hazırlamalarını sağlar.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK