Rus komutandan itiraf: İşgal planlandığı hızda gitmiyor! Savaşın biteceği tarihi açıkladı

Rus komutandan itiraf: İşgal planlandığı hızda gitmiyor! Savaşın biteceği tarihi açıkladı

38
0
PAYLAŞ

RUSYA’yı işgali ile doldurmaya 20 gün de başkent Kiev’de yazılacakla. Saldırı kadar 40 binden fazla savaş Rusya’ya başvurdu. 400 paralı asker simülasyonu, yakın kamplarda eğitime başladı. Rus Komutan İktor Zolotov, “Ukrayna’da işgal planını ilerletmiyor” itirafında bulundu.

abone ol

Rusya Vladimir Putin’in emri ile 24 Şubat sabahı ilk Rus ödemenin Ukrayna’yı başlamak üzere başlamasının bitmesi başlayacak 20. Ukrayna’nın dört bir yanından çatışma ve bomba haber gelirken, Beşar Esed’in katili yeni eğitim paralı askerlerle ilgili bir gelişme yaşandı. Savaş Hakları Gözlemevi’ne göre yukarı kadar 40 binden fazla askeri askeriye’ya gitmek için kayıt oldu. eğitime 400’ünün eğitimine ise eğitimna yakın kaplarda başlıyor.

Müzakerede ateşkes ve görüşmen konuşuluyor

Savaş 20. Yola çıkmaya kalkışan gruplar için bir araya gelmeye devam ediyor. Ukrayna’nın ekibinden bir delege, Rusya ile görüşmelerin sürdüğü bildirildi. Ateşkes ve bunun hakkında konuşulduğunu açıkladı.

Zelenski’den Avrupalı ​​liderlere: arkadaşlar yardım edin

Ukrayna Devlet Başkanı Vladimir Zelenskiy, Rusya’nın Avrupa’nın diğerlerini de hayal eden düşünceler yaptı. Rusya’ Ukrayna’yı işgaline karşı “laki duruşunun” sergileyen eden Zelenskiy, ülkesine daha fazla destek sağlamakta bulundu. Zelenski “Hala Rusya’ savaş makinesini durdurabiliriz. Hala herkesi öldürebilirmiyebiliriz. Birlikte olmak ve büyümenin çoğunu edinimizi ve topraklarımızda bunu daha kolay olacak yoksa onlar hepimizde gelecekler. Rusya’nın hedefiyiz. Bize yardım edeceksin.” dedi.

Kiev’de 35 saat geçiş konuldu

Ukrayna’nın başkenti Kiev’de bu akşam saat 20:00 perşembe sabahı 07:00’a kadar geniş kapsamlı ilan edildi. “Rusya barışçıl şehirlerle savaşıyor. durmaya devam ediyor” dedi.

BM: Ukraynalı mülteci sayısı 3 milyona ulaştı

Bir araya gelen topluluklar, İngilizce dilindeki kelime sayısı 3 milyona ulaştığını duyurdu.

İspanya, Rus oligarkın yatına el koydu

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in yakın iş birliğinde bulunduğu Rus oligarklardan biri olan ve bir kamu kıyafeti başkanlığını yapan Sergey Chemez’a ait olduğu “Valerie” 85 metrelik yata, Barselona Limanı’nda el konulduğunu açıkladı. Başbakan Pedro Sanchez, bir televizyon kanalına ” söz konusu olan, söz gelen isimlerinden söz konusu ve yaşayan 140 milyon euroyu bulduğunu” söyledi.

Üç AB ülkesi başbakanı Kiev’e gidiyor

Polonya, Çekya ve Slovenya Başbakanları, bugün Kiev’i daha yaşlı bir Zelenski ile görüşecek. Ziyaretin amacının AB’nin Ukrayna’nın egemenlik ve bağımsızlığını teyit etmek olduğu belirtildi. Polonya Başbakanımız Morawiecki, “Kiev’le uzlaşmak. .

Komutandan itiraf: İşgal planında ilerletmiyor

Reuters haber gibi ajansının haberine göre Rus Ulusal Muhafız Komutanı Viktor Zolotov, Ukrayna’da işgalin planlandığını itiraf etti. Devlet Başkanı Vladimir Putin’e Zolotov’un yakınlarından “Her şey hayata kadar gitmek istemediğini” söyledi.

Kiev’in arazisi Rus güçlerinin işini zorlaştırıyor

Ukrayna’nın savaş’ta savaştığı general, Kiev’in komutasındaki Rus güçlerinin bilgisini zorlaştırdığını söyledi. Generaller Rus obüslerinin Kiev’i menzillerine alamama için büyük çaba sarf edecek de anlattı. General And Krisçenko Dinyeri, onariyle bağlanan nehriyin ve turbalık eklemeyi savunmayı kolaylaştırmayı, nehirlerdeki köprüleri amacını belirtme. Aynı zamanda belediye başkanı olan genel, kentsel boyutun ise savunmayı bir yandan zorlaştırdığını, aynı zamanda kolaylaştırdığını ifade etti. Sergiy Knyazev de Kiev’de doğru kişilerden Rus konvoyununla dağıtımını ve güvenliğini aktardığını söylediğini aktarıyor.

Ukrayna tarafından esir alınan bir Rus askeri, Rusya’nın lideri Putin’e seslenerek, “Yoldaş Başkan, Rus askerleri ve sizi utandırıyorum” dedi.

Abramoviç’in jeti İsrail’den İstanbul’a sonra Rusya’ya uçtu

Reuters ajansı, AB ve İngiltere’de kullanılan Rus oligark Roman Abramoviç’le ilgili bir özel jetin İsrail’den alınmaktan sonra bir İstanbul’da teslimnu ve Moskova’ya devam iş aktar. İsrail ve Portekiz vatandaşlıkları Pazartesi günü Tel Aviv’in Ben Gurion uçaklarında görülmüştü. Abramoviç, Putin’e yakın ilişkiler olarak kullanıldığına dair şeylere maruz bırakılmıştı. Rus milyarder bu suçlamayı reddediyor.

Kiev’de çok büyük, siren oyunu durmuyor

05.45.45’te (TSİ 06.45) büyük şehirlerden meydana geldiği bildirildi.

Zelenski’den Rus ödemesine ‘teslim olun’ konusunda

Ukrayna Devlet Başkanı Zelenski Rus ödemesi teslim edilebilirliğinde bulundu. Zelenski, “Ukrayna halkına ait bir boyutta yaşaması düşünülecek. Güçlerimize teslim edilecek, nasıl bir şekilde nasıl davranılacağına dair: haysle” kullanımlarımız olacak.

Ukrayna tarih verdi: Savaş Mayıs bitecek

Ukrayna Genelkurmay Başkanlığı’ndan bir yuvarlak Mayıs ayı başlarında bitmesini beklediklerini açıkladı. Rusya’nın geleceğinin hayalini kullanan iddia eden eden, Oleksiy Arestovich, Ukrayna’da yayınlanan bir videoda, geç Mayıs Mayıs ayında bir barış şansı, belki çok daha erken’ kullanımlarında.

Mariupol’da 20 bin sivil öldü! 110 Türk hala camide mahsur

Mariupol Belediye Başkanı Danışmanı, Rusya’yı planlamak için kentte bugün olabilir. Mariupol’de 110 Türk vatandaşı, Kanuni Sultan Süleyman Cami’nde mahsur kalmış durumda. Bu kısa süre içinde şehirden tahliye edilmesi bekleniyor. Türkiye bu konu ile ilgili diplomatik temaslarını artırdı.

Rus saldırılarında 90 çocuk öldü

Rusya’nın başkent Kiev’e yönelik saldırılarında iki apartman ile bir hedef alındı. Ukrayna’da ilk olarak bu yana 90 çocuğunu açıkladık. Rusya ise Ukrayna’yı kalkınan yapısıyla bakış açısından bakıldığında sivilleri suçladı.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK