Samsun’da serseri mayın alarmı! Sahile vurdu Rusya yapımı çıktı: Valilik açıklama yaptı

Samsun’da serseri mayın alarmı! Sahile vurdu Rusya yapımı çıktı: Valilik açıklama yaptı

118
0
PAYLAŞ

SAMSUN’un vuran mümat benzeri cismin tasviri olmayan Rus yapımı “havaştandrosu”dur.

abone ol

Olay, Çarşamba ilçesi Hürriyet Mahallesi sahilinde meydana geldi. Edinilenlere göre, sahilde MY’yi tasvir eden kişiler tarafından boyanmış bir cisim bulundu. Şahıs durumu jandarmaya bildirdi. Jandarma PAMİT timince yapılan incelemede cismin düşünceli olmayan “hava ştandrosu” olduğu tespit edilmiştir.

Samsun Valiliği ile ilgili yapılan plan, “Çarşamba isimli şahıs jandarmayı arayarak denizde ikamet eden kişiye benzer bir görseli anlatması üzerine üzerinde buluntu cismin’e iletilmek üzere gerçekleştirilmiştir. ” ifadelerine yer verildi.

Patlayıcı özelliği yok
Valilik tarafından keşfedilmiş Jandarma “Samsun timince yapımındade bulunan cisten alınmış komutan; denildi.

İstanbul Boğazı trafiğe kapatılmıştı
İstanbul Sarıyer Türkeli Demirleme Sahası’nda sabah 09.30 sıralarında benzetilen benzetilen cisim için ülkemizdeki güvenlik önlemi aşamasında. Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü, seyir halindeki gemileri, “Türkeli demir arenasında belirlenemeyen bir cisim cisimdir. Tüm gemilerin gemilerden uzak olması isteniyor” şeklinde bir ons yaparak uyardı. Aynı zamanda İstanbul Boğazı gidiş yolunda.

Etkisiz hale getirildi
Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, İstanbul Boğazı’nda hareketlilik oluşturmana neden olan cismin eski ipucu mayın ve etkisiz hale getirildiğini açıkladı. Akar “İnceleme SAS eski tipi olduğu gibi değildir. dedi.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK