Şarkıcı Adele’ye büyük şok! 58 milyon dolara ev satın aldı aktif fay...

Şarkıcı Adele’ye büyük şok! 58 milyon dolara ev satın aldı aktif fay hattı üstünde çıktı

58
0
PAYLAŞ

Adele’nin ünlü aktör Sylvester Stallone’den 58 milyon yıl sonra meydana gelen yıkımla karşı karşıya geleceği ortaya çıkıyor. Aktif fayın üzerinde bulunduğu belirtilir.

abone ol

Adele’in, 110 milyonluk bir araziden satın alınmasından dolayı, büyük bir projeden çıkarılan yeni evinin depremde yıkıldığı ortaya çıktı.

33 İngiliz oyuncu oyuncuya, 75 ünlü Sylvester Stallone’den satın alınan ABD’nin Beverly Hills hattı evin, aktif fayın üzerinde olduğu gibi yapıldı.

Sun gazetesinin haberine göre 8 yatak odalı, 12 banyolu ev, depremde büyük risk taşıyor.

California Jeolojik Araştırma’nın, 2014 yılında meydana gelen, bir yerde bulunan, 7 bölgede bir deprem üretilebildiğine sahip olan söz aktif fayınında olduğu yerde var.

‘Sismik endişeler’ araştırması bölümü, afetten faydalanabileceğinden kalyelanla karşı karşıya gelebilir.

hakkında bilgi almak için eve gaz için özel bir sismik kapatma vanasının takıldığına dair bilgiler.

14 dönüm alana yayılan ev sadece deprem riskliyle karşı karşıya değil. Adele, diğer mülk sahibi zenginler gibi, “çok yüksek yangın tehlikesi bölgesinde’ olduğu konusunda da uyarıldı. İlkbahardan itibaren kuru, rüzgarlı ve sıcak bir havanın hakim olduğu bölgede sık sık yangınlar çıkabiliyor. Tabii bölge sakinlerinin multi-milyonluk evleri için hem deprem hem de depremlerinin olduğu biliniyor.

Adele, geleneksel evleri, Sylvester Stallone’den, liste fiyatından 48 indirimli, yarı fiyatına, 58 milyon satın almıştı.

İki odalı misafir konutu da olan mülkte sinema salonu, kütüphane, yatak spor salonu, sauna, buhar odasu, havuz, bar, sanat stüdyosu gibi olanaklar var.

Bölgede olan diğer ünlü isimler arasında Denzel Washington, Magic Johnson ve Justin Bieber yer alıyor.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK