Beşiktaş’a Ghezzal ve Wellinton’dan kötü haber

Beşiktaş’a Ghezzal ve Wellinton’dan kötü haber

81
0
PAYLAŞ

Ghezzal ve Wellinton’dan Beşiktaş’a kötü haber

Ghezzal ve Wellinton’dan Beşiktaş’a kötü haber

Beşiktaş, Ghezzal ve Wellinton’ın sol uyluk sırt kasında gerginlik ve ödem bulduğunu duyurdu. Tedavisi başlayan yukarıdaki futbolcular yarın oynanacak Altay müsabakasında forma giyemeyecek.

Ghezzal ve Wellinton'dan Beşiktaş'a kötü haber

Beşiktaş’a Rachid Ghezzal ve Wellinton Souza’dan kötü haber geldi. Siyah-beyazlılar, Adana Demirspor’un maçında sakatlanan Ghezzal ile aynı maçtan sonra sakatlanan Wellinton’ın sol uyluk ve sırt kaslarında gerginlik ve ödem fark ettiğini açıkladı. Beşiktaş’tan konuyla ilgili yapılan açıklamada, “Maç sırasında sol uyluk sırtındaki ağrı nedeniyle oyuna devam edemeyen Rachid Ghezzal ile aynı maçtan sonra sol uyluk ağrısı çeken Welinton Souza” futbol takımımız 6. Adana Demirspor ile Süper Lig Haftası.” Veya Acıbadem Altunizade Hastanesi’nde MR görüntülemesi yapıldı.

MR görüntüleme sonucunda; Rachid Ghezzal ve Welinton Souza tarafından hamstringlerde (biceps femoris) gerilme ve ödem kaydedilmiştir. Futbolcularımızın tedavisine sağlık ekibimiz tarafından başlandı.

Beşiktaş - Adana Demirspor maçı için PFDK tavsiyeleri açıklandı İlgini çekebilir Beşiktaş – Adana Demirspor maçı için PFDK tavsiyeleri açıklandı

Adana Adana Demirspor Ağrı Altay Beşiktaş Futbol Haberleri Rachid Ghezzal Sağlık Süper Lig

Ghezzal ve Wellinton’dan Beşiktaş’a kötü haber

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK