Beşiktaş’ta futbolcular Önder Hoca’ya güveniyor

Beşiktaş’ta futbolcular Önder Hoca’ya güveniyor

46
0
PAYLAŞ

Beşiktaşlı futbolcular Önder Hoca’ya güveniyor

Beşiktaşlı futbolcular Önder Hoca’ya güveniyor

Beşiktaş’ta kriz fırsat yaratmış gibi… Futbolcular Önder Karaveli ile sinerji yakaladı. Ayrıca işini ciddiye alıyor. Tek sorun Karaveli’nin derbi tecrübesizliği…

Beşiktaşlı futbolcular Önder Hoca'ya güveniyor

Beşiktaş derbiye Önder Karaveli’nin motivasyonuyla başlayacak. Yeni teknik direktörlük süresinin uzatılması ve Önder Hoca’nın yaptığı değişikliklerle giden Kayserispor maçını tercüme etmesi hem taraftarlar hem de oyuncular tarafından beğeniyle karşılandı. Derbinin kapıları Karaveli’ye açıldı. Yaklaşık 10 gündür Önder Karaveli ile birlikte olan oyuncuların morallerinin iyi olduğunu ve zafer için birleştiğini biliyoruz. Hem kendi aralarında hem de hocalarıyla sohbetlerinde “Derbiyi biz kazanacağız” dediklerini duyuyoruz.

“Son sözünüz”

Önder Karaveli başlangıçta takımdaki rolünün geçici olduğunu biliyor. Bu duruma uyum sağlamıştı. Buna rağmen işini çok ciddi ve profesyonelce yapıyor. Ekip de buna olumlu yanıt verdi. Yeni bir öğretmenin gelmesinden etkilenmez. Karaveli, oyun motivasyonunu hazırlarken ekibine iki şeyi hatırlattı: Birincisi; Burası Beşiktaş, bu bilinçle oynamalıyız. 2; Bir derbi kazanmak, bir futbolcu için farklı şeyler ifade eder. Oyuncularına sürekli “Son söz sende” diyor.

KUZU ORTA SAHA

Önder Hoca’nın derbideki en büyük varlığı orta sahadaki güçlü oyuncular. Yusuf’un cezası bitti; Pjanic ve Can’ı tamamlayacak ve dirençli bir orta saha oluşturacak. Savunma için Vida-Serdar ikilisini kullanacağını düşünüyorum. Fenerbahçe stadının atmosferine karşı sol bek olarak Rıdvan yerine Umut ile başlayabilir. Güven ve Oğuzhan da derbinin gidişatına göre oyuncu değiştirecek.

Pereira ve Fenerbahçe yönetimi birbirine güvenini yitirdi! İlgini çekebilir Pereira ve Fenerbahçe yönetimi birbirine güvenini yitirdi!

Beşiktaş Fenerbahçe Futbol Kayserispor FAN

Beşiktaşlı futbolcular Önder Hoca’ya güveniyor

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK