Beşiktaş’tan Mario Balotelli ve VAR tepkisi

Beşiktaş’tan Mario Balotelli ve VAR tepkisi

63
0
PAYLAŞ

Beşiktaş’tan Mario Balotelli ve VAR’a tepki

Beşiktaş’tan Mario Balotelli ve VAR’a tepki

Beşiktaş, Adana Demirspor maçının ardından resmi internet sitesinden açıklama yaparken, Sergen Yalçın’ın golü ve son dakika golü sonrasında tartışmaların ortasında kalan Balotelli’ye tepki geldi.

Beşiktaş'tan Mario Balotelli ve VAR tepkisi

Adana Demirspor ile 6. sırada yer alan Beşiktaş.

BEŞİKTAŞ BEYANNAMESİ

“21 Salı günü oynayacağımız Süper Lig maçında rakip takımın futbolcularından Mario Balotelli’nin yaptığı hareketi şiddetle kınıyoruz. Beşiktaş Bank’ın spor ahlakına aykırı her türlü hareketin bizim olduğunu vurguluyoruz. . Söz konusu oyuncunun alacağı cezayı heyecanla bekliyoruz. Kazanmak için her şeyin adil olduğu fikrini reddeden kulübümüzün hiçbir unsuruna karşı böyle bir eylemi asla kabul etmeyeceğiz.

Beşiktaş camiası oyun kuralları gereği puan kaybından şikayet etmedi. Rakip takım oyuncularının, oyunun sonunda gözleri bağlı oynuyormuş gibi zincirlenmiş kural dışı hareketlerine rağmen, oyun boyunca hakem egzersizleri, faulü düdük çalmadan halkın önünde gol kararına yol açan pozisyonu değerlendirdi. Hayırsever olmadığı için varlığı bilinmeyen VAR hakeminin kararmasını hayretle izledik.

Öte yandan, hukuka aykırı ve etik olmayan davranışlarda bulunan cezai hükümlü futbolcuya takdir hakkı 4’e verildi. İkinci sarı kart gören ve kendisini ifade etmekte zorlanan futbolcumuz Rosier’in durumunu haksız ve kural dışı bir şekilde bırakıyoruz. pozisyon, spor izleyicisinin takdirine bağlıdır.

Toplumun sağlıklı ve sportif değerlere sahip müsabakaları görme hakkı elinden alınamaz. Başta camiamız olmak üzere tüm spor kamuoyunun bu sürecin ve bundan sonraki sürecin destekçisi ve savunucusu olacağımızdan en ufak bir şüphesi olmasın.

Saygılarımızla”

Balotelli'nin değişiklikleri 8 yıllık intikam!  Beşiktaş ve Adana Demirspor cezalı... İlgini çekebilir Balotelli’nin değişiklikleri 8 yıllık intikam! Beşiktaş ve Adana Demirspor cezalı…

Adana Adana Demirspor Beşiktaş maçı Salı Sergen Yalçın Süper Lig Vodafone

Beşiktaş’tan Mario Balotelli ve VAR tepkisi

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK