Beşiktaş’tan mesaj: Bizim ayarlarımızı bozamazlar

Beşiktaş’tan mesaj: Bizim ayarlarımızı bozamazlar

73
0
PAYLAŞ

Beşiktaş’tan mesaj: Tavrımızı bozamazsınız

Beşiktaş’tan mesaj: Tavrımızı bozamazsınız

Süper Lig’in 6. haftasında Adanaspor ile 3-0 berabere kalan Beşiktaş maçın sonunda açıklama yaptı. Beşiktaş Futbol AŞ Genel Müdürü Ceyhun Kazancı, olaylı maçın ardından yaptığı açıklamada, ‘Tutumlarımızı bozmak kolay değil’ dedi.

Beşiktaş'tan mesaj: Tavrımızı bozamazsınız

Beşiktaş ile Adana Demirspor arasında Vodafone Park’ta oynanan hareketli maçın ardından siyah beyazlı cepheden açıklama geldi. 3-3 berabere biten maçın ardından Beşiktaş Futbol AŞ Genel Müdürü Ceyhun Kazancı Adana Demirspor’a açıklamalarda bulundu.

‘YOĞUN MARATONDA ANLAŞILABİLİR’

Puan kaybının 3-0’dan gelmesi üzücü ama yoğun maratonda kayıplar bekleyebiliriz, bu anlaşılabilir bir durum. 3-0’a 3-3 biten bir maçı dert etmeden bir sonraki maça hazırlanacağız.”

‘BALOTELLİ KONUSU GÖRÜLDÜ’

Balotelli meselesi açıkça görüldü, bu tür provokasyonlara kendimizin kapılmasına izin vermemeliyiz. Tabii ki hocamıza tepkisi hem gol sonrası hem de maç sonrasında devam etti.”

‘TUTARIMIZ KOLAY KIRILMAZ’

Sakin olmalıyız, bu takım kadro, birlik ve dayanışma açısından bu ligin üzerinde. Ayarlarımızı bozmak o kadar kolay değil, ayarlarımız kolay kolay bozulmaz. Bunu bir puan kaybı olarak görüyoruz, bu yüzden kimse ne olduğunu görmediğimizi düşünmesin.”

‘YORUMLAR FAUL DİYOR’

“Maç sırasında Ali Hoca’nın tartışmalı kararları var. Maç 5 dakika uzadı, 97’de golü yedik. 1 değişiklik, kısa sakatlık, iki kron, bitmeyen korner maçı. Gol 96:30 civarıydı. Golü TV’de gördüm ama tüm yorumlar faul olduğunu söylüyor, VAR’dan geri dönmedi, tartışmalı bir golle puan kaybı oldu.”

“BU TAKIM LİGİ ÜZERİNDE”

Savaşalım ama takılıp kalmayın, sadece 2 puan kaybettik. Kötü kokan bir pozisyonla maçın bitiminden 1.5 dakika sonra bir gol yedik. Balotelli’de geçmişte bu hareketler vardı, şimdi sakiniz. Burada da bu takım ligin üzerinde.”

Mario Balotelli, Instagram hesabını bombaladı: İlgini çekebilir Mario Balotelli Instagram hesabını bombaladı: “Beynimiz, tabaklarımız, kalplerimiz var”

Adana Adana Demirspor Adanaspor Beşiktaş futbolcu Süper Lig Vodafone

Beşiktaş’tan mesaj: Tavrımızı bozamazsınız

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK