Burak Elmas: Beğenmeyen gitsin!

Burak Elmas: Beğenmeyen gitsin!

52
0
PAYLAŞ

Burak Elmas: Beğenmiyorsan bırak!

Burak Elmas: Beğenmiyorsan bırak!

Galatasaray Başkanı Burak Elmas, kulübün CEO’luğuna atanmasının ardından görüş ayrılıklarına ilişkin olarak Yönetim Kurulu’na şunları söyledi: “Başkan benim. Beğenmiyorsan git!” dedi Başkan Yardımcısı Rezan Epözdemir istifa etti.

Burak Elmas: Beğenmiyorsan bırak!

Galatasaray camiası Başkan Yardımcısı Rezan Epözdemir’in şok istifasını tartışırken, SÖZCÜ ayrılığın perde arkasına ulaştı. Başkan Burak Elmas ile Epözdemir arasında bir süredir soğuk rüzgarların devam ettiği ortaya çıkarken, kulübün CEO atamasının ardından ipler koptu. Başkan Yardımcısı Epözdemir ve bazı yöneticiler, Yönetim Kurulu’nun Hande Ocak Başev’in atanmasından haberdar olmamasını eleştirdi.

BAĞIMSIZ HAREKET

Ardından Burak Elmas, “Ben Cumhurbaşkanıyım. Beğenmiyorsanız gidin!” tavrı ortaya çıktı.Görünüşe göre bu olay istifasına neden oldu Epözdemir, Burak Elmas’ın katılmadığı bir toplantıda diğer Başkan Yardımcısı Bikem Kanık’ın başkanlığına da tepki göstermişti. ve Elmas’a karşı tavır aldığını da bilen Elmas, Epözdemir’in yönetim kurulundan bağımsızlığı sevmediğini de biliyor.

EPÖZDEMİR: İLKELERDE KALMAK BENZERSİZ YAPAR

Görevinden istifa eden Başkan Yardımcısı Rezan Epözdemir, önceki gece Sports Night Digital’e konuştu. Epözdemir, “Galatasaray düşmanlığı olmasına rağmen Galatasaray’ın hak ve menfaatleri yeterince savunulamadı. Yöntem ve yaklaşım farklılığı gibi nedenlerle istifamı sundum. Asıl sadakat yalnızlığı getiriyor ”ve istifasını haklı çıkardı.

ÜNLÜ’DEN İKİNCİ ÇEKİLME

Galatasaray Yönetim Kurulu, Başkan Yardımcısı Rezan Epözdemir’i görevden aldı
İkinci istifa, istifasının ardından dün yapılan bir toplantıda geldi. Genel Sekreter Şükrü Köksal Ünlü, Cumhurbaşkanı Burak Elmas’a istifasını sundu. Promi, istifa nedeni olarak son dönemde yaşanan idari, atletik ve ekonomik anlaşmazlıkları açıkladı.

Galatasaray'da istifa depremi! İlgini çekebilir Galatasaray’da istifa depremi! Burak Elmas PFDK'ya transfer oldu İlgini çekebilir Burak Elmas PFDK’ya transfer oldu

Burak Elmas CEO Futbol Galatasaray istifa etti

Burak Elmas: Beğenmiyorsan bırak!

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK