Fenerbahçe’de olağanüstü toplantı! Yöneticiye çirkin saldırı…

Fenerbahçe’de olağanüstü toplantı! Yöneticiye çirkin saldırı…

51
0
PAYLAŞ

Fenerbahçe’de olağanüstü buluşma! Menajere çirkin saldırı…

Fenerbahçe’de olağanüstü buluşma! Menajere çirkin saldırı…

Fenerbahçe-Beşiktaş maçının ardından sarı-lacivertli taraftarlar, Başkan Ali Koç’a istifa çağrısında bulundu. Maçın son dakikalarında “Yönetim istifa” sesleri, maçın sonunda “Ali Koç istifa” sözleriyle değiştirildi. Öfkeli grup, “Koskoca Fener’i ne yaptınız?” diyerek karşılık verdi. Öte yandan teknik direktör Esin Güral Argat’a çirkin bir saldırı gerçekleşirken, Başkan Ali Koç ve yöneticiler bugün olağanüstü bir toplantı yapacak.

Fenerbahçe'de olağanüstü buluşma!  Menajere çirkin saldırı...

Lider Trabzonspor’un 14 puan gerisinde kalan Fenerbahçe taraftarı isyanda! Maçın sonlarına doğru tribünlerden ilk olarak “Yönetim istifası” sesleri, ardından “Ali Koç istifası” tezahüratları duyuldu. Stadın içindeki ve dışındaki taraftarların tepkisi uzun sürdü.

Sarı-lacivertliler, Başkan Ali Koç’a ‘Bu takım bu şekil olamaz Başkan’, ‘Söyle Başkan ne oldu senin sözlerin’, ‘Koskoca Fener’e ne yaptın’ sözleriyle yanıt verdi. Kızgın bir taraftar, Başkan Koç’un kutusundaki yönetici Esin Güral Argat’a mısır cipsi kutusunu fırlattı.

Bu çirkin saldırının ardından taraftarlar güvenlik güçleri tarafından stadyumdan alındı. Stadyumdan çıkmak için kutuyu terk eden Koç, gelen tepkilerin ardından kulübesine geri döndü ve bazı Fenerbahçeli taraftarlarla tartıştı.

OLAĞANÜSTÜ BİR TOPLANTI VAR

Başkan Ali Koç ve yöneticiler bugün bir araya geliyor. Olağanüstü bir seçim kararı alabileceği ortaya çıkarken Koç’un, görevden ayrılmak istediğini çalışanlarına söyleyeceği de iddia edildi. Teknik direktör Vitor Pereira’nın görevi de tartışılıyor.

AZİZ YILDIRIM’A DESTEK

Ali Koç’u istifaya çağıran taraftarların bir kısmı eski Cumhurbaşkanı Aziz Yıldırım’ı unutmadı. Bir grup “Aziz Yıldırım” diyerek tempoyu tuttu. Bu arada bazı taraftarlar arasında gerginlik yaşandı.

Fenerbahçe Beşiktaş derbisinin ardından sıralar karıştı İlgini çekebilir Fenerbahçe Beşiktaş derbisinin ardından sıralar karıştı Ali Koç Kadıköy'de istifa etti! İlgini çekebilir Ali Koç Kadıköy’de istifa etti!

Fenerbahçe’de olağanüstü buluşma! Menajere çirkin saldırı…

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK