Hamit Altıntop’dan Kenan Koçak ve Fenerbahçe açıklaması

Hamit Altıntop’dan Kenan Koçak ve Fenerbahçe açıklaması

56
0
PAYLAŞ

Hamit Altıntop’tan Kenan Koçak ve Fenerbahçe Açıklaması

Hamit Altıntop’tan Kenan Koçak ve Fenerbahçe Açıklaması

A Milli Takım Teknik Direktörü Hamit Altıntop, Fenerbahçe’de yeni teknik direktör adaylarından biri olarak tanıtılan milli takımın yardımcı antrenörü Kenan Koçak hakkında açıklamalarda bulundu.

Hamit Altıntop'tan Kenan Koçak ve Fenerbahçe Açıklaması

Vitor Pereira’dan ayrılan Fenerbahçe’nin uzun süredir teknik direktör Kenan Koçak’ı getirmesi bekleniyordu. Asistanı olduğu milli takımın teknik direktörü Stefan Kuntz ile Beşiktaş derbisini takip eden Kenan Koçak, dedikoduları daha da yoğunlaştırdı.

Konuyla ilgili bir radyo yayınına katılan ve açıklamalarda bulunan Türkiye Futbol Federasyonu Milli Takım Direktörü Hamit Altıntop, sert yüz ifadeleri kullandı. “Kenan Koçak’ı Fenerbahçe’ye vermek gibi bir niyetimiz yok” diyen Hamit Altıntop, şunları kaydetti:

“LÜTFEN KONUYU KAPATIN”

“Spekülasyon, dedikodu zaman kaybıdır. Kenan ile uzun vadeli hedeflerimiz doğrultusunda çalışıyoruz. Kenan Koçak’ı Fenerbahçe’ye teslim etmeye niyetimiz yok! Lütfen konuyu kapatın.”

KENAN KOÇAK: “ALİ KOÇ BANA GELİYOR…”

Adana Demirspor-Galatasaray maçı için Adana’ya giden Milli Takım Yardımcı Antrenör Kenan Koçak, konuyla ilgili bir muhabirin sorusuna şu yanıtı verdi: “Ali Koç’un teknik direktörümüzle birlikte olması normal. Kuntz da bana geliyor.” Fenerbahçe’de milli takımlarımız için bir hedef, buna odaklanıyoruz. Şimdi Adana Demirspor – Galatasaray maçı için Adana’ya gidiyorum”.

Kenan Koçak Fenerbahçe'de yoktu, ilk aday Bilic oldu! İlgini çekebilir Kenan Koçak Fenerbahçe’de yoktu, ilk aday Bilic oldu!

A milli takım Adana Adana Demirspor Ali Koç Aziz Yıldırım Beşiktaş Fenerbahçe Futbol Galatasaray Türkiye

Hamit Altıntop’tan Kenan Koçak ve Fenerbahçe Açıklaması

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK