Interpol tarafından aranan Ronnie Brunswijk maça çıktı, soyunma odasında para dağıttı

Interpol tarafından aranan Ronnie Brunswijk maça çıktı, soyunma odasında para dağıttı

97
0
PAYLAŞ

Interpol’ün aradığı Ronnie Brunswijk maçta çıktı, soyunma odasında para dağıttı

Interpol’ün aradığı Ronnie Brunswijk maçta çıktı, soyunma odasında para dağıttı

Interpol tarafından aranan Surinam Başkan Yardımcısı Ronnie Brunswijk, CONCACAF Şampiyonlar Ligi kaptanı olarak Moengotapoe takımıyla 54 dakika sahaya çıktı. Ronnie Brunswijk, maçın ardından soyunma odasında rakip takıma para dağıttı.

Interpol'ün aradığı Ronnie Brunswijk maçta çıktı, soyunma odasında para dağıttı

CONCACAF (Kuzey ve Orta Amerika ve Karayipler Futbol Federasyonu) liginde futbol sahalarında eşi benzeri görülmemiş bir olay yaşandı. Surinam takımı Moengotapoe, Honduras CD Olimpia’nın temsilcisini çiftliğinde karşıladı ve eski isyancı lider ve Surinam’ın şu anki başkan yardımcısı ve aynı zamanda kulübün de sahibi olan Ronnie Brunswijk kaptan olarak sahayı devraldı.

1961 doğumlu Ronnie Brunswijk, 61 numaralı formayı giydi. Aynı takımda forvet pozisyonunda görev yapan oğlu Damian ile girdiği mücadelede Brunswijk, oyuna ilk 11’de başladı ve 54 gün sahada kaldı. dakika.

GİYİM ODASINDA DAĞITILAN PARA

Brunswijk’in sahibi olduğu Inter Moengotapoe, Olimpia’ya 6-0 yenildi. Maçın ardından sosyal medyada paylaşılan görüntüler maçı başka bir noktaya taşıdı. CD Olimpia’nın 6-0’lık yenilgisinin ardından soyunma odasına giren Ronnie Brunswijk, rakip takım oyuncularına para dağıttı. Bu görüntüler kameralara yansıdıktan sonra Ronnie Brunswijk’in Olimpia formasıyla soyunma odasından ayrıldığı görülüyor.

“KULÜBÜN SAHİBİ VE BAŞKANI O”

Maçtan sonra Inter Moengotapoe antrenörü Jozef Joekoe ile yaptığı röportajda: “Neden 60 yaşındaki oyuncuya karşı oynadın?” soru soruldu. Joekoe’ya yanıt olarak; Kulübün sahibi ve başkanı, 15-20 dakika oynamak istedi, ben de onu oynadım” dedi.

İKİ CEZAEVİ VAR

Çok ilginç bir hikayesi olan Ronnie Brunswijk, 1999 yılında uyuşturucu kaçakçılığından Hollanda’da 8 yıl, ertesi yıl Fransa’da 10 yıl hapis cezasına çarptırıldı ancak Surinamlı suçluların iade anlaşması imzalamaması nedeniyle firar etti. Brunswijk, 2005’te parlamentoya girdi ve 2020’de başkan yardımcısı oldu. Interpol tarafından uyuşturucu kaçakçılığı suçlarından arandığı için Surinam’dan ayrılamayan Brunswijk, rövanş maçında forma giyemeyecek.

Amerika Fransa Futbol Hollanda Honduras Inter Money Şampiyonlar Ligi Surinam tweet Twitter Uyuşturucu

Interpol tarafından aranan Ronnie Brunswijk, maçta ortaya çıktı, soyunma odasında para dağıttı

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK