Kerem Aktürkoğlu Barcelona’yı reddetti! İstediği takım…

Kerem Aktürkoğlu Barcelona’yı reddetti! İstediği takım…

88
0
PAYLAŞ

Kerem Aktürkoğlu Barcelona’yı reddetti! İstediği takım…

Kerem Aktürkoğlu Barcelona’yı reddetti! İstediği takım…

İspanyol basınında gündem yaratan Galatasaray’a en yakışan isim Kerem Aktürkoğlu hakkında bir iddia ortaya atıldı. Kerem Aktürkoğlu’nun Avrupa’nın çok önemli kulüplerinin radarında olan Barcelona Başkanı ile görüşmesinin detayları ortaya çıkarken, uluslararası futbolcunun katılmak istediği takım da ortaya çıktı.

Kerem Aktürkoğlu Barcelona'yı reddetti!  İstediği takım...

23 yaşındaki Galatasaraylı futbolcu Kerem Aktürkoğlu, Avrupa’nın önemli kulüplerinin radarına girmeyi başarırken, İspanyol basını uluslararası futbolcuyla ilgili çok konuşulan bir iddiada bulundu. Katalan medyasında yer alan habere göre El Nacional; Atletico Madrid ve Barcelona, ​​Kerem Aktürkoğlu için Galatasaray’ın kapısını aşındırmaya başladı.

Barcelona Başkanı Juan Laporta’nın Kerem Aktürkoğlu ve menajeri ile görüştüğü iddia edildi ancak Galatasaraylı futbolcu, gönlünde başka bir takım olduğu için teklifi geri çevirdi. Barcelona ve Atletico Madrid, Şampiyonlar Ligi son 16 turunda yer almalarına rağmen hücum oyuncularının performansından memnun değiller. Galatasaray’ın yükselen yıldızı Kerem Atürkoğlu için, ara transfere takviye yaparak kadrosunu güçlendirmek isteyen iki kulüp harekete geçti.

HIZ VE PATLAYICI ÖZELLİK

Atletico Madrid ve Barcelona, ​​Galatasaray’ın kilit isimlerinden biri haline gelen Kerem Aktürkoğlu’nu hızı ve patlayıcı nitelikleri nedeniyle değerlendirmek istiyor. Bu sezon çıktığı tüm maçlarda 6 gol atan ve 5 asist yapan Kerem Atürkoğlu, şu ana kadar çok formda.

Atletico Madrid Teknik Direktörü Diego Simeone, kariyerinin sonuna gelen Luis Suarez ve henüz takıma alışamayan Joao Felix’in performansları karşısında hayal kırıklığına uğradı. Barcelona teknik direktörü Xavi Hernandez, daha fazla derinlik ve kararlılık sunan bir hücum oyuncusu imzalamak istiyor. Önemli potansiyele sahip Galatasaraylı futbolcunun 14 milyon Euro’luk ödülü, her iki kulübün de ödeyebileceği bir meblağ olarak dikkat çekiyor.

KEREM AKTÜRKOĞLU’NUN RUHU ATLETICO’DA!

Ancak Everton, Southampton ve Bayer Leverkusen ile de görüşme halinde olan Kerem Aktürkoğlu’nun Barcelona’nın teklifini geri çevirerek Atletico Madrid’e öncelik verdiği öğrenildi. Kerem Aktürkoğlu’nun idolü Arda Turan’ın izinden gidebileceği ve daha istikrarlı bir projenin olduğu ilk durak olarak Atletico Madrid’i seçebileceği söylendi.

Galatasaray'da savunmada kırmızı alarm İlgini çekebilir Galatasaray’da savunmada kırmızı alarm Galatasaray'da istifa karmaşası!  Rezan Öpözdemir şunları söyledi: İlgini çekebilir Galatasaray’da istifa karmaşası! Rezan Öpözdemir, “Yönetimde kalacağım” dedi…

Kerem Aktürkoğlu Barcelona’yı reddetti! İstediği takım…

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK