Murat Sancak: Bir deliye, deli denmez

Murat Sancak: Bir deliye, deli denmez

62
0
PAYLAŞ

Murat Sancak: Deliye deli denmez

Murat Sancak: Deliye deli denmez

Mario Balotelli’nin ikinci golünün ardından Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak Beşiktaş yedek kulübesine transferiyle ilgili açıklamalarda bulundu.

Murat Sancak: Deliye deli denmez

Süper Lig’in 6. haftasında Adana Demirspor, 3-0 kaybettikleri maçta Beşiktaş’a karşı 3:3 ile ayrıldı. Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak, maçın ardından basına açıklamalarda bulundu.

Sancak konuşmasına yarışmayı değerlendirerek başladı: “Benim için 3-0’dan 3:3’e gitmek kazanmaktan daha önemliydi. Takımın bu tepkiyi göstermesi çok mantıklı. Oyuncuları tebrik ediyorum, Beşiktaş oyuncularını tebrik ediyorum, güzel bir oyundu. Umarım bundan sonraki maçlar çok heyecanlı olur, son dakikaya kadar sürer, güzeldi.”

“BALOTELLİ SERGEN OLAYI GERÇEKLEŞTİ”

İkinci kapıdan sonra Mario Balotelli’nin siyah beyaz kulübeye yönelik davranışını değerlendiren Belediye Başkanı Sancak, “Balotelli ile Sergen arasındaki olay burada yaşandı. Keşke olmasaydı. Ancak ne Sergen’in önceki açıklaması ne de Balotelli’nin bu gece gündeme getirdiği durum doğru değildi. Soyunma odasında söyledim. Ama biri yapmış olmalı. Cevap verdi çünkü ‘Bu öğretmen senin için delirdiğini söyledi’ dediler. Bir deliye deli denilemez. Bu yüzden denememelisin. Keşke olmasaydı. Çünkü Beşiktaş ve Adana taraftarları kardeş takımlardır. Oldu, yapacak bir şey yok. Her iki tarafın da bu konuda duyarlı olması daha iyi olur” dedi.

“BU LİGDE KALACAĞIZ”

Murat Sancak, takımın yeni teknik direktörü Vincenzo Montella ile ilgili bir soruyu yanıtladı:

“Türkiye’de Samet’e getirebileceğimiz bir hoca bulamadık. Porto, Milan, Sevilla, Sampdoria ve Fiorentina’yı çalıştıran yurtdışında iyi bir kariyere sahip bir teknik direktör getirdik yanımıza. Böyle bir kariyere sahip bir öğretmen olduğunu sanmıyorum. Milli takıma getirilen teknik direktöre bakarsanız, ondan çok daha fazla kariyeri var. öğretmene inanıyorum. Takımı tanıdıkça daha çok oturacak. Bence iyi olacak. Bu ligde kalacağız. Bunu herkes biliyor. Biz kalmaya geldik, hemen düşmeye değil.”

Mario Balotelli, Instagram hesabını bombaladı: İlgini çekebilir Mario Balotelli Instagram hesabını bombaladı: “Beynimiz, tabaklarımız, kalplerimiz var”

Adana Adana Demirspor Beşiktaş Fiorentina Futbol Instagram Milan Porto Sampdoria Sergen Yalçın Sevilla Süper Lig Türkiye

Murat Sancak: Deliye deli denmez

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK