Necati Ateş’ten Zorbay Küçük’e ‘Yalancı’ tepkisi: Ona hakem demeyeceğim

Necati Ateş’ten Zorbay Küçük’e ‘Yalancı’ tepkisi: Ona hakem demeyeceğim

140
0
PAYLAŞ

Necati Ateş’ten Zorbay Küçük’e “Yalancı” tepkisi: Ona hakem demeyeceğim

Necati Ateş’ten Zorbay Küçük’e “Yalancı” tepkisi: Ona hakem demeyeceğim

Galatasaray’ın yardımcı antrenörü Necati Ateş, Başakşehir maçı hakemi Zorbay Küçük’ün oyuncularına “Lan” ve Kerem Aktürkoğlu’na “yalancı” dediğini söyledi! Maç sonunda ateş hakem Küçük’e çıktı!

Hakem Zorbay Küçük’e Galatasaray cephesinden büyük tepki geldi! Başakşehir ile 1-1 berabere kaldıkları maçın ardından Berkan Kutlu ve ardından yardımcı antrenör Necati Ateş, sözlerinden dolayı hakemi eleştirdi.

Ateş, Kerem Aktürkoğlu’nun hakem tarafından “Lan” ve “Yalancı” olarak adlandırıldığını belirterek tepki gösterdi.

NECATI ATEŞ’İN SÖZLERİ

“Skoru artıracak başka bir gol bulamadığımız için berabere kaldığımız için pişman olduk. Kazanabileceğimiz goller bulabilirsek, gol atmalıyız. İşi aldık. İkinci yarıda oyunu zora soktuk ama gol bulamadık. üzgünüz. Beraberlikten hiç hoşlanmayacağız.”

“HAKEM SÖYLEYECEĞİM, HAKEM SÖYLEMEYECEĞİM”

“Berkan’ın bıraktığı yerden devam edeyim. Oyuncumuz pek konuşamadı. Onu hem 4. hakem hem de Zorbay ile arayacağım. Hakem demiyorum. Geldi, Kerem bana ‘Lan’ kelimesini kullandığını söyledi, ‘Defol buradan’ dedi. Galatasaraylı futbolcu karşı çıkıyor, yanlış söylüyorsun, kart gösteriyorsun. “Kahretsin” diyemezsin. Bu ifadeyi kullanamazsınız. Demek ki arkasında ne varsa çok rahat konuşabiliyor.”

“OYUNCU YALAN SÖYLEDİ”

“Bir gün sarı kart göstereceğiz” diyor. Oyuncu bir pozisyondan ayrıldı, nabzı 220, bu kelimeleri kullanabilir. Hepimiz yaptık. Oyuncuma bunu neden söylediğini sorduğumda… Oyuncunun yalancı olduğunu söyledi. Galatasaraylı bir futbolcuya yalancı diyemezsiniz. Bir sonrakine kırmızı kart göstereceğimi söylüyor. Oyuncuma hak ettiğinde kırmızıyı göster. Bir sonrakini de kırmızıyla gösteriyorum, ne yapacağımı bilmiyorum… Sürekli provokasyon. Her maçtan sonra hakemle konuşuyoruz.”

Berkan Kutlu: Kerem'e yalancı denildi!  Bu saygısızlık bitmeli İlgini çekebilir Berkan Kutlu: Kerem’e yalancı denildi! Bu saygısızlık bitmeli Galatasaray'ın Başakşehir karşısında da hasreti bitmedi!: 1: 1 İlgini çekebilir Galatasaray’ın Başakşehir karşısında da hasreti bitmedi!: 1: 1

Başakşehir Galatasaraylılar

Necati Ateş’ten Zorbay Küçük’e “Yalancı” tepkisi: Ona hakem demeyeceğim

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK