Nihat Özdemir’den Kenan Koçak ve Fenerbahçe açıklaması

Nihat Özdemir’den Kenan Koçak ve Fenerbahçe açıklaması

68
0
PAYLAŞ

Nihat Özdemir’den Kenan Koçak ve Fenerbahçe Açıklaması

Nihat Özdemir’den Kenan Koçak ve Fenerbahçe Açıklaması

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir, adı Fenerbahçe olarak geçen Kenan Koçak hakkında konuştu.

Nihat Özdemir'den Kenan Koçak ve Fenerbahçe Açıklaması

Ödül töreni hakkında ilk olarak Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir konuştu. Özdemir, futbol takımının Uluslar Ligi’ndeki golüyle ilgili açıklamalar yaparken, son günlerde Fenerbahçe ile adı anılan milli takımın yardımcı antrenörü Kenan Koçak’ın üzerine son noktayı koydu. İşte Nihat Özdemir’in o sözleri:

“HEDEFİMİZ A LİG’E GİRMEK”

“Uluslar Ligi C Grubu’na düştük. Kolay bir grubumuz var elbette ama uzak yerlere gideceğiz. Hedefimiz Litvanya, Faroe Adaları gibi uzak yerlerden en iyi sonuçları alarak 1. olmak. Bu durum bize 2024 Avrupa Şampiyonası finalinde yer alma şansı verebilir. Buradaki hedefimiz B Ligi’ne ve ardından A Ligi’ne geçmek. Kura çekildi ve oyunlarımızı daha çok Mart ayında oynayacağız. Güzel sonuçlarla gerçekleşeceğini düşünüyorum.”

“KENAN KOÇAK İLE SOLA…”

“Milli takım üyemiz Hamit Altıntop, Kenan Koçak hakkında konuştu. O bizim öğretmenimiz ve ondan ayrılmaya hiç niyetimiz yok. Bu konuda bir görüş yayınlandı. Stefan Kuntz ile önemli planlar yaptık. Sadece A Milli Takım’da değil, altyapılarda ve diğer milli takımlarda da çalışıyoruz. Kenan Koçak sadece Stefan Kuntz’un asistanı değil. Kendisiyle birçok alanda çalışacağız” dedi.

Hamit Altıntop'tan Kenan Koçak ve Fenerbahçe Açıklaması İlgini çekebilir Hamit Altıntop’tan Kenan Koçak ve Fenerbahçe Açıklaması

Nihat Özdemir’den Kenan Koçak ve Fenerbahçe Açıklaması

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK