Önder Özen’den Vitor Pereira’ya tepki: ‘Hala mı anlayamadınız?’

Önder Özen’den Vitor Pereira’ya tepki: ‘Hala mı anlayamadınız?’

68
0
PAYLAŞ

Önder Özen’den Vitor Pereira’ya tepkisi: ‘Hala anlamadın mı?’

Önder Özen’den Vitor Pereira’ya tepkisi: ‘Hala anlamadın mı?’

Fenerbahçe-Beşiktaş maçının ardından bir televizyon kanalında oynanan maçı değerlendiren Önder Özen, teknik direktör Vitor Pereira’nın kadro seçimiyle ilgili sert açıklamalarda bulundu.

Süper Lig’in 17. haftasında Beşiktaş ile 2-2 berabere kalan Fenerbahçe, lider Trabzonspor’un 14 puan gerisine düşerken, Vitor Pereira’nın kadro seçimi tartışma yarattı. NTV’de yayınlanan bir programda maçı değerlendiren ünlü yorumcu Önder Özen, Portekizli teknik adamın iki orta saha oyuncusuyla yaptığı maça tepki gösterdi. İşte sosyal medyada gündemde olan o sözler:

“5-2-3 OYNAMAK İLE DEĞİL”

“Gaziantep geçen hafta gitti. Bir şey söyledim. Fenerbahçe maçı alamıyor, iki orta saha oyuncusuyla yapamadığı için oyunu alamıyor. Fenerbahçe 5-2-3’ten bir oyun avantajı elde edemez. Zajc ve Crespo ile çevrili beş Beşiktaş oyuncusu, 2’ye karşı 5 oynuyor.

“HADİ ANTEP’TE ÇOK KORKUYORSUNUZ”

“Savunmada tetikte. Ama oyunu bu şekilde çıkaramazsınız. Kadıköy’de yaptığınız da bu. Hadi ama geçen hafta anladık, Antep’ten korkuyorsun. Çok korktun. Korkuyorsun, o zaman anlarım. Ama 50 bin taraftarın önünde Kadıköy’desin. Ve iki orta saha oyuncusuyla oynuyorsunuz.”

“KARAVELİ HÜKÜMÜ”

Bu Fenerbahçe için ne kadar korkutucu olsa da Beşiktaş için doğru bir fotoğraf. Beşiktaş geldi, biz büyük bir takımız, şurada burada, biz topumuzu oynarız, tarihi misyonunu yansıtan bir oyun stili ile oynadılar. Önder Karaveli Bey’e alkışlar.”

“EVDE SICAK OTUR, ORADA İZLE”

“Bunu Vitor Pereira’ya sormalıyız. Gaziantep’te korkuyorsun, korkuyorsun. 50.000 seyirci Beşiktaş korkunuzu yenemedi mi? Bu seyirci oraya bedava mı geliyor? Herkesin evinde bir televizyon var. Biletler Digiturk aboneliğinden daha pahalıdır. Sıcakta evde oturuyor ve orada izliyor. “

“ANLAMIYORSUNUZ”

“İnsanlar oraya bir şey için gelirler, sizi desteklemeye gelirler. Dağlardan korkuyorsanız, onu engellemek istersiniz. hala anlamıyorum Hala ne sorulduğunu anlamadın mı? Bu insanların neden buraya geldiğini hala anlamadın mı? Şok oldum.”

'Bunu görmezden gelseniz bile...' İlgini çekebilir ‘Bunu görmezden gelseniz bile…’ Fenerbahçe'de olağanüstü buluşma!  Menajere çirkin saldırı... İlgini çekebilir Fenerbahçe’de olağanüstü buluşma! Menajere çirkin saldırı…

Önder Özen’den Vitor Pereira’ya tepkisi: ‘Hala anlamadın mı?’

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK