Rıdvan Dilmen: Guardiola gelse Fener’i şampiyon yapamaz, Trabzonspor işi bitirdi

Rıdvan Dilmen: Guardiola gelse Fener’i şampiyon yapamaz, Trabzonspor işi bitirdi

50
0
PAYLAŞ

Rıdvan Dilmen: Guardiola gelse de Fener’i şampiyon yapamaz, Trabzonspor işini yaptı

Rıdvan Dilmen: Guardiola gelse de Fener’i şampiyon yapamaz, Trabzonspor işini yaptı

Ünlü futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe-Beşiktaş derbisinin 2-2’lik sona ermesinin ardından yaptığı değerlendirmede, “Trabzonspor şampiyon oldu… Bu ligin geri dönme şansı yok” dedi.

Rıdvan Dilmen: Guardiola gelse de Fener'i şampiyon yapamaz, Trabzonspor işini yaptı

17. Dilmen’de Fenerbahçe Beşiktaş derbisini kazanan Rıdvan Dilmen, şampiyonluk yarışını ve Fenerbahçe’nin durumunu değerlendirerek, “Guardiola gelirse Fener buradan şampiyon olamaz” dedi. İşte Dilmen’in açıklamalarından satır başları:

“SOL TREN, TRANSFER YAPALIM”

Fenerbahçe ve Beşiktaş taraftarları dışında kimse üzülmedi. Oyuncular mutlu, antrenörler mutlu. Pereira zaten mutlu. Fırat Aydınus ve Trabzonspor taraftarları çok mutlu. Şampiyonluk çıtası yok… Trabzonspor şampiyon oldu… Bu ligin dönme şansı yok. Guardiola gelirse buradan Fener’i şampiyon yapamaz. Tren kaçtı. 3 büyük transfer yapmamalı. İsterseniz gelecek sezonu planlamalarına izin verin.”

“TANRI’NIN İKİNCİ YARISI YARATILMAMIŞTIR”

“Maç üstüne maç oldu. Neden önemli? Fırat Aydınus’un en güzel yanı bu tip maçlara bir kere avantajlı çıkması. Saygın giriş. Bu oyunu başka biri çalıştırmış olsaydı, birçok itiraz olurdu. Kendi kalitesi altında hüküm sürdü. Yardımcıları da iyi değildi. VAR ataması yanlıştı. Çok şükür ikinci yarıda VAR’a bir şey olmadı.”

‘FARKLI 40 BİN TARAFTAR’

Beşiktaş maça iyi başladı. Fenerbahçe, Beşiktaş’ın güzel futboluna penaltı ve golle ara verdi. Beşiktaş atak oynamaya devam etti. Fenerbahçe bir kontra takım gibi oynadı. Fenerbahçe 40 bin taraftarını susturdu. Seyirci hevesli ve coşkulu, ancak eser iyi olmadığında sessiz kalıyorlar. Artık Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray kendi aralarında sadece prestij oyunları oynuyor. Beşiktaş’ı cesur maçlarından dolayı kutluyorum. Fenerbahçe maçı seyirciyi susturdu. Hayal kırıklığına uğradılar.”

‘BEŞİKTAŞ PRESTİJ DEDİM’

Fenerbahçe 14 puan geride. Beşiktaş kaybedecek bir şeyim yok, prestijim var diyor. Kazanmak için gelen bir görüntü hissettik. Her iki takımın da kazanmak istediği doğru; ama Beşiktaş 0-1 gidip beraberliği alıyor. 2-1 geriye düşer ve beraberliği yakalar. Oyunun son bölümünde korner kazanamadınız. Maç Beşiktaş için çok yakındı. Fenerbahçe taraftarı gerçekten istese de. Alıcı memnun, satıcı memnunmuş gibi bir görüntü oluştu.”

Ali Koç Kadıköy'de istifa etti! İlgini çekebilir Ali Koç Kadıköy’de istifa etti!

Rıdvan Dilmen: Guardiola gelse de Fener’i şampiyon yapamaz, Trabzonspor işini yaptı

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK