Sergen Yalçın’dan Mario Balotelli’ye: ‘Direkt bana yaptı, seviyesini belli etti’

Sergen Yalçın’dan Mario Balotelli’ye: ‘Direkt bana yaptı, seviyesini belli etti’

130
0
PAYLAŞ

Sergen Yalçın’dan Mario Balotelli’ye: “Bana direkt yaptı, seviyesini gösterdi”

Sergen Yalçın’dan Mario Balotelli’ye: “Bana direkt yaptı, seviyesini gösterdi”

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, maçta değişiklik yapan Mario Balotelli’ye sert tepki gösterdi. Balotelli’nin Adana Demirspor ile 3-3 berabere kaldıkları maçın ardından yaptığı el hareketine yorum yapan Sergen Yalçın, “Bu onun için bir utanç. Çok samimiyetsiz bir hareket” dedi.

Sergen Yalçın'dan Mario Balotelli'ye:

Beşiktaş teknik direktörü Sergen Yalçın, Adana Demirspor karşısında 3-0 öne geçmelerine rağmen sahadan çıktıkları maçı 3-3 berabere bıraktı. Sergen Yalçın, maçın ikinci yarısında oyuncularının konsantrasyon eksikliği yaşadığını belirterek, oyuna sonradan giren oyuncuların takıma katkı sağlayamadığını söyledi. Öte yandan Adana Demirspor’un golcüsü Mario Balotelli ile yaşanan gerginliğe de değinen Yalçın, “Geçen sezon ne yaparsa yapsın bize gelemediği için. Yazık maalesef seviyesini gösterdi. İşte Sergen Yalçın’ın maç sonunda yayıncının mikrofonlarına yaptığı açıklama:

“3-0’lık bir galibiyetin ardından 3:3’e dönmek bizim için talihsiz bir gece. Son oyun, bu oyun, ilginç oyunlar oynuyoruz. Özellikle 60’tan sonra inanılmaz bir düşüş, ruh sağlığı sorunları peş peşe gol atmamıza neden oldu. Daha sağlam durmalıydın. Bu oyun hafife alınacak bir oyun değil. Bu oyun ciddiye alınması gereken zor, zor bir oyundur. Skoru korumak ve oyunu korumak için çok daha fazla savaşmalıyız.”

“FAZLA AŞAMAYACAĞIM”

“Sezon boyunca böyle şeyler oluyor, aşırıya kaçmamalıyız. Bazen başımıza böyle şeyler gelir. Bu oyundan çıkarmamız gereken dersler, neleri doğru yapmamız gerektiği gibi birçok konuyu oyuncularla tekrar konuşmamız gerekecek. İki puan kaybettiğimiz için üzgünüz ama bu onarılamaz bir oyun değil. Hakemdim, oyun bitti, iki dakika daha oynadı. Neden oynadığını sordum ve sakatlık olduğunu söyledi. Bunun üzerine hakem zamanın doğru olmadığını gördü ve oyunu uzattı. Bu konuda yorum yapamam, bu hakemin kararı.”

“AŞAĞIDAKİ GİRİŞLERE KATKI ALINMAMIŞTIR”

“Sadece sezon başında ardı ardına oynanan maçlar. Bugün skoru almış gibi görünüyorduk. Skoru korumak için canlı oyuncuları oyuna getirdik ama oyuna sonradan eklediğimiz oyuncular maalesef takıma bir şey katmadı. Bu bizim için gecenin en kötü kısmıydı.”

“BALOTELLİ DÜZEYİNİ BELİRLEDİ”

“Balotelli bana doğrudan cevap verdi. Hakem sarı kart verdi. Oyunculuğumda, rakip antrenöre geçen bir oyuncu görmedim. Bunu ilk defa görüyorum. Hakem sarı kart verdi. Penaltısı ne bilmiyorum ama bir futbolcunun rakip hocaya yapmaması gereken bir hareket. Balotelli muhatabım değil. Ben antrenörüm, o oyuncu. Onunla hiç konuşmadım, hiç tanışmadım. Bunu bana neden yaptığını anlamıyorum. Geçen sezon aklındaki her şey için bize gelemediği için mi? Yazık onun için. Maalesef seviyesini gösterdi. Yazık oldu. Çok samimiyetsiz bir hareket.”

Mario Balotelli'den Sergen Yalçın'a transfer olay yarattı! İlgini çekebilir Mario Balotelli’den Sergen Yalçın’a transfer olay yarattı!

Sergen Yalçın’dan Mario Balotelli’ye: “Bana direkt yaptı, seviyesini gösterdi”

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK