TFF’den Erhan Çelenk’e tebrik

TFF’den Erhan Çelenk’e tebrik

77
0
PAYLAŞ

TFF’den Erhan Çelenk’e tebrikler

TFF’den Erhan Çelenk’e tebrikler

TFF, Altaylı Erhan Çelenk ve Altay Kulübü’nü Çaykur Rizespor maçında gösterdikleri performanstan dolayı tebrik etti.

TFF'den Erhan Çelenk'e tebrikler

Altay’ın gol bulma şansına rağmen rakibinin sakatlandığını gören ve topu taçlandıran Erhan Çelenk’e övgüler devam ediyor.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), sporun “adil rekabet” ve “rakibe saygı” ilkelerini bünyesinde barındıran bu mantıklı davranış için şu açıklamayı yaptı:

“Çaykur Rizespor ile Altay arasında 6. turda oynanan maçta Çaykur Rizespor’dan Fabricio Baiano sakatlandı. Bize beyefendi ruhunu bir kez daha hatırlatan ve bu güzel anları somutlaştıran sahalarımızda görmek istediğimiz Erhan Çelenk’i ve bu duyarlı davranışı gerçekleştiren bir sporcunun yer aldığı Altay Spor Kulübü’nü tebrik ederiz. Her türlü övgüyü hak eden, “adil rekabet” ve “rakiplere saygı” ilkelerini bünyesinde barındıran bu anlamlı davranışın, başta gençlerimiz olmak üzere tüm sporcularımızı fair play ruhunu benimsemeye teşvik edeceğine inanıyoruz. Spor kültürümüze ve dürüst oyunumuza çok değerli katkılar sağlayan bu centilmen tavrın artarak devam etmesini temenni ediyoruz.”

Altaylı Erhan Çelenk, Rizespor maçında fair play ruhunu canlı tuttu: İlgini çekebilir Altaylı Erhan Çelenk, Rizespor maçında fair play ruhunu canlı tuttu: “Hayırlı olsun”

Altay canlı Aykur Rizespor futbol Rizespor Süper Lig TFF Türkiye

TFF’den Erhan Çelenk’e tebrikler

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK