Teknik analist Tunç Şatıroğlu altın ve dolar için gün verip uyardı! ‘Büyük...

Teknik analist Tunç Şatıroğlu altın ve dolar için gün verip uyardı! ‘Büyük yıkıma hazır olun’…

50
0
PAYLAŞ

ALTIN ​​ve dolar ne olacak? Daha da yükselecek mi yoksa düşücek mi? Bu fiyatlardan gram altın ya da dolar alınmalı mı?. Piyasa teknik analisti Tunç Şatıroğlu’ndan altın ve dolar biriktirenlere uyarılar geldi. ‘Büyük işler için hazır olun’ diyen Tunç Şatıroğlu, “altın ve dolar için gün verdi…

abone ol

Pazartesi ve para piyasaları teknik analisti Tunçoğlu, Youtube kanalında yayınladığı videoda videoda Pazartesi gününe yönelik, 18 Nisan ayı bulundu. FED başkanlarının konuşmaları, piyasanın etkilendiğini vurgulayan Şatıroğlu, altınlar için uğraşanlar yaptı.

Altın bir iki haftaya düşmeye başlar
Dolardaki piyasaya ve piyasa uygulamalarından arındırılmaya çalışıldığından, Tunç Şatıroğlu’nun baskısından, savaş fiyatlamalarından kurtulduğunu söyledi. Şatıroğlu, piyasaların normal fiyata geçmeye devam ediyor, “Amerikan 10 yıllıklar kaybetmeye devam ediyor.

Altın al-sat yapacaklar gününe dikkat
Altın ve dolar için pazartesi gününe duyun Şatıroğlu “FED başkanları konuşmadığı zaman piyasalar kendini topar. Pazartesi günü birileri hakkında bir şeyler söylemezse bu piyasanın konuşmasını toparlamasını bekliyorum”.

Doların fırlaması an meselesi!
Dolar hissesini öneren Tunç Şatıroğlu, şunları rica ediyorum:
– Ne zaman diye sormayın. Bu sistem yürümez. Bu sürdürülebilir bir durum değildir. Bir yerden sonra pat.
– Elinde doları olansın. Borcu olan varsa gitsin dolarını alsın. Sadece dolar yatırımını yapmıyorsunuz.
– Kötü ekonominin size yol göstereceğine karşı korunmaya alacaksınız. Ama dolar cinsine göre bir yatırımda yapabilirsiniz. Çünkü dolar bir süre daha baskı yapılacak. İllaki bir yerden sonra patlarken.

Güncel altın fiyatları…

17 Nisan Pazar günü ekonomi gündemiyle ilgili eğitim ve öğretim hakkında merakla araştırılıyor. Peki, ve gram altın fiyatları ne kadar? İşte 17 Nisan altın fiyatları…
ATA ALTIN… Alış: 6.166Satış: 6.226
CUMHURİYET ALTINI… Alış: 6.148 Satış: 6.241
TAM ALTIN… Alış: 6.018 Satış: 6.068
YARIM ALTIN… Alış: 3.014 Satış: 3.045
GRAM ALTIN… Alış: 928,80 Satış: 929,18
ÇEYREK ALTIN: Alış: 1.507 Satış: 1.522
Altın 1 en yükseğini gördü: Bu kez yükseliş gömleğini sırtına tırmanış altın fiyatlarında yükselen 1.970 dolar fiyatlarında yükselmek 1,970 en yüksek seviyeyi test etti. Gram altın alım satımı ise 930 TL’dir.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK