284 dolarlık NFT’yi yanlışlıkla 2 dolara sattı

284 dolarlık NFT’yi yanlışlıkla 2 dolara sattı

51
0
PAYLAŞ

2 $ için yanlışlıkla 284 $ NFT. satıldı

2 $ için yanlışlıkla 284 $ NFT. satıldı

ABD’deki bir NFT toplayıcısı ve satıcısı yanlışlıkla NFT masasını 284 dolar yerine 2 dolara satışa çıkardı.

2 $ için yanlışlıkla 284 $ NFT.  satıldı

Son zamanlarda oldukça popüler hale gelen ve ciddi fiyatlarla alıcı bulan NFT’lerle ilgili Amerika Birleşik Devletleri’nden ilginç bir haber geldi.

Dünyanın önde gelen NFT koleksiyonlarından Bored Ape Yacht Club, yanlışlıkla NFT’sini değerinin çok altında bir fiyata sattı.

Maxnaut kullanıcı adını kullanan Max, hatanın, NFT’nin 75 Etherium (284.495 $) yerine 0.75 Etherium’u (2.844 $) yanlış listelediğinde “odak kaybından” kaynaklandığını söyledi.

“DİKKAT DEĞİLDİ”

Konuyla ilgili CNN International’a açıklama yapan kullanıcı, “Her gün bir sürü makale listeliyorum ve dikkat etmiyordum” dedi.

NFT’nin yerleştirildikten hemen sonra otomatik bir hesaba yatırıldığı belirtilirken, dijital tabloyu satın alan kişinin dijital tabloyu 60 etherium yani 227 dolar fiyatla sattığı tespit edildi.

NFT’yi alan kişi, hatayı fark ettiklerini ve hızlı davrandıklarını söyledi.

Salı günü CNN’e bir dizi haberde “Her gün birçok makale listeliyorum ve dikkat etmiyordum” dedi.
NFT’nin hemen otomatik bir hesaptan satın alındığını ve ardından 59.99 dolara (227.558 $) satıldığını söyledi. Bu işlemin sadece 5 dakika sürdüğünü vurguladı.

Son dönemde oldukça popüler olan NFT’ler Elon Musk, Lindsay Lohan, Steve Aoki gibi ünlülerin de desteğiyle büyürken fiyatlar da aynı oranda yükseliyor.

Flip tarafında, NFT sanatçısı Beeple, 69 milyon dolarlık rekor bir satışın ardından yeni gerçek hayattaki heykelini tanıttı.

Marvel'in NFT duyurusu hayranlardan eleştirilere yol açtı İlgini çekebilir Marvel’in NFT duyurusu hayranlardan eleştirilere yol açtı Wikipedia'nın ilk içeriğine NFT denir.  açık artırma İlgini çekebilir Wikipedia’nın ilk içeriğine NFT denir. açık artırma Bitcoin düşmeye devam ediyor İlgini çekebilir Bitcoin düşmeye devam ediyor

2 $ için yanlışlıkla 284 $ NFT. satıldı

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK