OMIX’in yeni ürünleri görücüye çıktı

OMIX’in yeni ürünleri görücüye çıktı

72
0
PAYLAŞ

OMIX’in yenilikleri sunuldu

OMIX’in yenilikleri sunuldu

OMIX, Türkiye’de üretilen X300 ve X500 akıllı telefon modellerinin lansmanını yaptı.

OMIX'in yenilikleri sunuldu

Türkiye pazarına kısa süre önce giriş yapan Singapur merkezli teknoloji markası OMIX, ekosistem ürünlerinin yanı sıra X300 ve X500 akıllı telefon modellerini de görücüye çıkardı.

OMIX, 6.67 inç Full HD+ ekranı ile Tuzla organize sanayi bölgesindeki fabrikasında ürettiği yeni X300 ve X500 modellerinde sonsuz bir ekran deneyimi sunuyor.

Arkada dörtlü kamera dizisi bulunan cihazlarda geniş açı, makro ve alan derinliği ile yapay zeka destekli AI 96MP ve AI 108MP çözünürlükleri bir araya getirerek mobil fotoğrafçılığa yeni bir bakış açısı getiriyor.

Mediatek Helio G80’in HyperGame teknolojisine sahip 12 nm 8 çekirdekli işlemcisinden ve uzun ömürlü 5.000 mAh hızlı şarjlı pilinden güç alan cihazlar, yüz tanıma ile üst düzey güvenlik sunuyor.

OMIX Türkiye CEO’su Muzaffer Gölcü, “OMIX olarak 15 yeni teknoloji ürünümüzle girdiğimiz Türkiye akıllı telefon pazarında temel hedefimiz %10 pay almak. Bu hedef doğrultusunda 2022 yılında müşterilerimizin yeni akıllı telefon modellerini de tanıtacağız. Bu yeni modellerle birlikte piyasadaki ürün sayısı 20″yi aşacak.

Etkinlikte, tüm OMIX akıllı telefonlar ve ekosistem ürünleri arasında uyumlu etkileşimi sağlayan yenilikçi MixO platformu da tanıtıldı.

OMIX’in yenilikleri sunuldu

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK