Teknofest ne zaman, nerede? Teknofest giriş ücreti var mı?

Teknofest ne zaman, nerede? Teknofest giriş ücreti var mı?

101
0
PAYLAŞ

Teknofest ne zaman ve nerede? Teknofest’e giriş ücretli mi?

Teknofest ne zaman ve nerede? Teknofest’e giriş ücretli mi?

Türkiye’nin havacılık, teknoloji ve uzay teknolojisi festivali Teknofest, 21-26 Eylül tarihleri ​​arasında Atatürk Havalimanı’nda gerçekleşecek. Teknofest’e giriş gerekli değildir, ziyaret ücretsizdir ve herkes tarafından erişilebilir.

Teknofest ne zaman ve nerede?  Teknofest'e giriş ücretli mi?

Havacılık ve teknoloji alanlarında gösteriler, yarışmalar, etkinlikler ve seminerlere ev sahipliği yapan Teknofest, kapılarını ziyaretçilerine açıyor. Bu yıl dördüncüsü düzenlenen dünyanın en büyük ikinci havacılık festivali Teknofest Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali’nde on binlerce kişi teknoloji alanında yarışacak ve en son teknolojiyi sunacak. Ürün:% s.

TEKNOFEST ZİYARETÇİ KAYIT EKRANI

TEKNOFEST NE ZAMAN, NEREDE?

Teknofest 21-26 Eylül tarihleri ​​arasında Atatürk Havalimanı’nda gerçekleştirilecek. Teknofest, sabah 9’dan akşam 7’ye kadar ziyaretçilere açıktır.

TEKNOFEST GİRİŞ ÜCRETİ VAR MI?

TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali kapsamında düzenlenen gösteri, etkinlik ve seminerlere katılım ve Take Off Uluslararası Girişimcilik Zirvesi’ne katılım ücretsiz ve herkese açıktır.

TEKNOFEST’E NASIL GİDİLİR?

Bakım çalışmaları nedeniyle metrolar festival alanına gitmezken, etkinlik alanına ring seferleri düzenleniyor. Ring seferleri 6 gün boyunca tüm gün Şirinevler Metro İstasyonu, Kuleli Metrobüs Durağı ve Yeşilyurt Tren Garı’ndan hareket etmektedir.

TEKNOFEST KAYDI GEREKLİ Mİ?

Festivale katılmak isteyenlerin TEKNOFEST web sitesi üzerinden online kayıt yaptırmaları ve kayıt sırasında HES kodu ile birlikte istenilen bilgileri girmeleri gerekmektedir.

Kovid-19 aşısı olmayan ve/veya tek doz aşı olan kişilerden sahaya girmeden önceki son 48 saat içerisinde PCR testinin negatif olması istenecektir.

Teknofest ne zaman ve nerede? Teknofest’e giriş ücretli mi?

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK