YouTube’dan video indirme için yeni özellik

YouTube’dan video indirme için yeni özellik

88
0
PAYLAŞ

YouTube’dan video indirmek için yeni özellik

YouTube’dan video indirmek için yeni özellik

YouTube, daha önce yalnızca mobil cihazlarda kullanılabilen video indirme işlevini premium abonelere, masaüstü bilgisayarlara taşımaya başladı.

YouTube'dan video indirmek için yeni özellik

YouTube, web üzerinden video indirme özelliği sunmuyor ancak bilgisayar kullanıcılarına video indirmek için kolay bir çözüm sunmayı hedefleyen platform, bir “indirme düğmesi” eklemeye çalışıyor.

Yeni fonksiyon ile bir video bağlantısı açıldığında, paylaşım seçeneğinin yanında veya üç noktalı menünün yanında bir indirme butonu görüntüleniyor. YouTube bu özelliği kullanarak 4K videoları indirmenize izin vermese de videolar 144p’den 1080p’ye kadar olan çözünürlüklerde indirilebiliyor.

Premium üyelerin mobil cihazlarda video indirmesine izin veren YouTube, şu anda onu web’e getirecek özelliği test ediyor.

Youtube Müzik, Apple Müzik ve Spotify'a Karşı İlgini çekebilir Youtube Müzik, Apple Müzik ve Spotify’a Karşı YouTube Shorts, YouTuber'lara 10.000 dolara kadar ödeme yapıyor İlgini çekebilir YouTube Shorts, YouTuber’lara 10.000 dolara kadar ödeme yapıyor YouTube, 6.000 kişilik mekanın perdelerini açıyor İlgini çekebilir YouTube, 6.000 kişilik mekanın perdelerini açıyor

YouTube’dan video indirmek için yeni özellik

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK