Temaslı oğlu ile toplantıya katıldı, aşı karşıtlarına isyan etti

Temaslı oğlu ile toplantıya katıldı, aşı karşıtlarına isyan etti

59
0
PAYLAŞ

Ankara Sanayi Odası ve ANGİAD’ın ilk ortak yönetim kurulu toplantısında, sanayi şirketlerinde Covid-19 aşısı için personel terfisi ve PCR ihtiyacı ele alındı.

Görüşmeye aşı karşıtlarına isyan eden kontak oğluyla katıldı

Görüşmeye aşı karşıtlarına isyan eden kontak oğluyla katıldı

Görüşmeye aşı karşıtlarına isyan eden kontak oğluyla katıldı

Ankara’da iş kadını avukat Alya Özge Çakmak Kayabaşı, sınıfında Kovid-19 vakası çıkınca diğer öğrencilerle temas kurup eve gönderilen anaokulu öğrencisi 5,5 yaşındaki oğlu Kuzey Kayabaşı ve Ankara Ticaret Odası ile birlikte. Sanayi (ASO) ve Ankara Genç İşadamları Derneği (ANGİAD). ) ortak yönetim kurulu toplantısına katılarak aşı reddine cevap verdi.

Görüşmeye aşı karşıtlarına isyan eden kontak oğluyla katıldı

Ankara Ticaret Odası ve ANGİAD’ın ilk ortak yönetim kurulu toplantısında, sanayi şirketlerinde çalışan personelin Covid-19 aşısı için terfi ettirilmesi ve PCR ihtiyacı masaya yatırıldı.

ANGİAD Başkanı Serhan Yıldız, aşı konusunda ortak bir görüşle hareket edilmesi gerektiğini söyledi. Yıldız, “Bu mesleğin bizim geleceğimiz, çocuklarımızın geleceği ve hatta ülkemizin geleceği olduğunu mantıklı bir şekilde anlatarak, şiddete ve baskıya başvurmadan tüm çalışanlarımızı ve iş dünyasındaki paydaşlarımızı aşı olmaya davet ediyoruz” dedi. OSA Başkanı Nurettin Özdemir, “İşveren olarak çalışanlarımızın sağlığını korumak zorundayız. İş yerlerinde diğer çalışanları aşıdan korumak için haftada bir sürüntü testi yapılıyor ve bu negatif. PCR testi yaptırmazsa işverenin bana “zorbalık yapacağından” şikayet edenler var.İşyerinde sağlık ve huzur toplum sağlığı kadar önemli. : “Ücretsiz izne gönderelim” gibi şikayetler “Bana zorbalık yapıyorsunuz” umarım aşı endişesi duyanlar gider. tavuk, bir an önce kararlarını ver ve aşılarını yaptır.

TAKİP EDEN OĞUL İLE GÖRÜŞMEDE İLETİŞİM

Öte yandan, görüşmeye ANGİAD yönetim kurulu üyesi iş kadını avukatı Alya Özge Çakmak Kayabaşı, başkalarıyla takibe alınan anaokulu öğrencisi 5.5 yaşındaki oğlu Kuzey Kayabaşı ile katıldı. öğrencilerinin sınıfında bir Covid-19 vakasından daha fazla su yüzüne çıktı. Kuzey Kayabaşı toplantı boyunca annesinin kucağında kalıp resim yaptı. Alya Özge Çakmak Kayabaşı, bakacak kimsesi olmadığı için oğluyla toplantıya katıldığını söyledi. Kayabaşı, “Oğlumun sınıfında bir vaka olunca tüm sınıf muhatap kabul edildi, sınıf kapatıldı ve karantinaya alındı. 14 gün neredeyse ayın yarısı. Oğlumu bütün gün çalıştığım yerlere götürüyorum. Bu benim ve çocuğum için bir ıstırap. Test yapılırsa, çocuğun ebeveynlerinin onayı ile eğitime devam edebilmesi gerekir.

“YATIRIM UYGULANMALI”

Aşıya karşı çıkanlara da yanıt veren Kayabaşı, “Çocuğumun okulundan bir arkadaşının Kovid-19 olması hayatımı bu kadar etkilemesin diye herkes aşı konusunda üzerine düşeni yapması gerekiyordu. Benim de çocuğum olabilirdi, Tanrı korusun. “İyi değilim biraz daha bekleyeyim” gibi bir şey deme hakkımız yok. Bitmedi, bitmeyecek demek ki uzmanlar bir süreliğine söylüyor. Gerekli yaptırımlar ne olursa olsun uygulanmalıdır. ‘Alışveriş merkezlerine gitmek istiyorsanız aşı olun’ denince toplumun yarısı olur diye düşünüyorum” dedi. (verilen)

Aşı karşıtı gazeteci koronadan öldü İlgini çekebilir Aşı karşıtı gazeteci koronadan öldü

Ankara avukat çocuk koronavirüs Denizli sanayi

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK