Türk futbolunda hakem depremi! MHK Başkanı Ferhat Gündoğdu istifa etti

Türk futbolunda hakem depremi! MHK Başkanı Ferhat Gündoğdu istifa etti

38
0
PAYLAŞ

TÜRK futbolunda deprem deprem oluyor. Türkiye Futbol Federasyonu Başkanvekili sonra da Federasyon Başkanı istif etmişti. Son istifa haberi Merkez Hakem Kurulu’ndan geldi… MHK Başkanı Ferhat Gündoğdu istifa etti.

abone ol

Merkez Hakem Kurulu Başkanı Ferhat Gündoğdu ve MHK Yönetim Kurulu istifa etti. Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir’in ardından Merkez Hakem Kurulu Başkanı Ferhat Gündoğdu ve MHK Yönetim Kurulu istifa etti. Gündoğdu bu kullanımdan yararlanan Serdar Tatlı’nın yerine göreve gelmişti.

Türk futbolunda hakem kaosu! Ne olmuştu?
Merkez Hakem Kurulu, 8 Mart 2022’de Türk futbol tarihine geçen bir karara imza atmıştı. Süper Lig ve A Klasmanlarından Cüneyt Çakır, Fırat Aydınus, Bahattin Şimşek, Hüseyin Göçek, Ali Palabıyık, Aldulkadir Bitigen, Burak Şeker, Suat Arslanboğa, Mert Güzenge, Tugay Kaan Numanoğlu, Alper Ulusoy ve Halis Özkahya kızağa isimleri oldu.

Hakemler ve gözlemciler daha sonra görevlerine iade edilselerde herhangi bir havada görevlendirildiler.

Ferhat Gündoğdu görevliler için, “Ne TFF Başkanı Nihat Özdemir ne de herhangi bir kulüp… Bu ilk benim ve kurulumun listedir. Bu listeden hayatta ben sorumluyum” sonunda bulunmuştu.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK