Vahim iddia! İcra yoluyla alınan bebek 3 gündür kayıp

Vahim iddia! İcra yoluyla alınan bebek 3 gündür kayıp

100
0
PAYLAŞ

Adıyaman’ın Bahçecik ilçesinde oturan 24 yaşındaki Hayriye Küçük’ün Y.Ü. dini nikahla evlendi.

Korkunç iddia!  İcra tarafından kaçırılan bebek 3 gündür kayıp

Korkunç iddia! İcra tarafından kaçırılan bebek 3 gündür kayıp

Korkunç iddia! İcra tarafından kaçırılan bebek 3 gündür kayıp

Adıyaman’da icra memurları tarafından getirilen 1,5 yaşındaki bebeğini göremeyen ve aynı gün geri getirilmesi gereken Hayriye Küçük, emzirdiği çocuğunun iadesini istedi.

Korkunç iddia!  İcra tarafından kaçırılan bebek 3 gündür kayıp

Adıyaman’ın Bahçecik ilçesinde oturan 24 yaşındaki Hayriye Küçük’ün Y.Ü. dini nikahla evlendi.

Küçük, evlendikten iki ay sonra eşiyle sorunlar yaşadığını ve hamileliği sırasında babasının evine döndüğünü söyledi. Hamileliğini baba evinde geçiren ve bir erkek çocuk dünyaya getiren Hayriye Küçük, AKÜ’nün çocuğudur. adını verdi.

YÖNETİM DİREKTÖRLERİ VAR

Bebeğinin eski eşi Y.Ü. Küçük, polis tarafından kaçırıldığını ve ihbar üzerine çocuğun polis ekipleri tarafından bulunarak kendisine teslim edildiğini iddia etti. 18 Eylül’de 00, çocuğun aynı gün saat 3’te geri getirilmesi gerektiğini ve çocuğundan 3 gündür haber alamadığını söyledi.

MESAJ ALINMADI

Eski eşi Y.Ü’ye ulaşamadığını ve çocuğundan hiçbir şekilde haber alamadığını iddia eden Hayriye Küçük, yetkililerden kendisine yardım etmesini ve emzirdiği çocuğunu doğurmasını istedi.

“Yönetim kurulu üyeleri gelip çocuğu benden alıyor”

Küçük anne, çaldığı her kapının yüzüne kilitlendiğini iddia etti;

* 2 yıl önce dini nikahım vardı. 2 aylık evliyken babamın evine geldim ve çocuğumu orada doğurdum. Beni hiçbir şekilde aramadı ve çocuk olunca ‘Çocuk benim değil DNA testi yapacağım’ dedi ve gelmedi.

* Daha sonra bir kez çocuğumu kaçırdı ve polis ekipleri kaçırılan çocuğumu bir saat içinde bulup bana getirdi. Bu cumartesi icra memurları geldi ve çocuğu benden aldı.

* Çocuğa hiçbir şekilde yaklaşmadınız, ‘Gelmeyin, tartışılır, size söz veriyorum, çocuğunuzu geri getireceğiz’ dedi. Ama çocuğumu geri getirmediler ve çocuğum 3 gündür kayıp. Ondan haber alamıyorum.

* Devlet kurumlarına gidiyorum, ‘bilgilendirilirsiniz’ diyorlar ve beni geri gönderiyorlar. Bana hiçbir şekilde yardım etmiyorsun. Çocuğum 3 gündür kayıp. Ben emziriyorum, o sadece anne sütü alıyor.

* Hiç iz yok ve kime gitsem bana yardım etmiyor. Allah rızası için bana yardım edin. Çocuğumun sesini 3 gündür duyamıyorum ve göremiyorum. Bir türlü ona ulaşamıyorum.

* Eski sevgilimi birçok farklı numaradan aradım ama cevap vermiyor. Kime gitsem bana yardım etmezse beni bırakırlar. Kendi çocukları olsaydı, bir an olsun durmazlardı. Çocuğumdan iyi haber bekliyorum, koşuya çıkıyorum.

PARA İSTEDİĞİNİZ İDDİASI

* Olay günü çocuk gelmeyince kolluk kuvvetlerini aradım ve “Yapabileceğimiz bir şey yok, özür dileriz” dediler. “Bize para verseydin saat 3’e kadar yanında kalırdık, çocuğunu sana geri getirirdik” dediler. ‘Bize hiçbir şey ödemediniz’ diyorlar, size bir şey yapamayız diyorlar.

* Kolluk kuvvetleri benden para istedi ve ben veremediğim için çocuğumu bana geri getirmediler. Gelen memurlardan birinin soyadı eski eşimin soyadıyla eşleşiyor. Acaba aralarında akrabalık var mı, ödendi mi, tutuldu mu, bilmiyorum. Tek istediğim çocuğumun bana geri getirilmesi. HA

'Bir gün kaybolacağım, kimse beni bulamayacak' dedi!  Söz Uçar ölü bulundu İlgini çekebilir ‘Bir gün kaybolacağım, kimse beni bulamayacak’ dedi! Söz Uçar ölü bulundu Kaybolduğunu bildirdiği karısını boğarak öldürdü. İlgini çekebilir Kaybolduğunu bildirdiği karısını boğarak öldürdü.

Adıyaman Anne Bebek Cinayet Çocuk Cumartesi DNA Evlilik Haberleri Hamilelik Para Polis Tokat Tunceli
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK