Zafer Partisi Mansur Yavaş’ı cumhurbaşkanı adayı ilan etti Yavaş istemiyorum açıklaması yaptırdı

Zafer Partisi Mansur Yavaş’ı cumhurbaşkanı adayı ilan etti Yavaş istemiyorum açıklaması yaptırdı

31
0
PAYLAŞ

ANKARA Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş Başkan Adayı mı olacak? Zafer Partisi’ni bugün’görevi çağırıyoruz’ Mansur Yavaş’ı Cumhurbaşkanı adayı olarak ilan etti. Mansur Yavaş aracılığıyla aracılığıyla ‘istemiyorum’ burada yaptırdı.

abone ol

Zafer Genel Partisi Başkanı Ümit Özdağ, adaylarının seçimlerinde aday olarak Ankara Büyükşehir Başkanı Mansur Yavaş’ı göreve çağırdıklarını ilan etti. Ümit Özdağ, “Biz Zafer Partisi olarak bir geçişi, Türkiye’nin gerilime girmeden, düzgün, parlamenter sistem geçişi ile yönetebilecek ve her kesiminden oy alabilecek Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş olduğunu görün. Biz Zafer Partisi olarak Mansur Yavaş’ı göreve çağırıyoruz” dedi.

Mansur Yavaş
Mansur Yavaş’ın ismi sosyalatörü da Aday Adayı olarak TT İlişkileri Dairesi Koordin Yavaş Volkan Memduh Gültekin’e açıklama yaptırdı. Açıklamada “Başkan Sayın Mansur Yavaş’ın Cumhurbaşkanı adayılığı hakkında tahmin edilen haberler yer alıyor.

1. Bazı sosyal medya hesapları ve haber sitelerinde başkanımız Sn. Mansur Yavaş’ın Cumhurbaşkanı adayılığı hakkında spekülatif haberler yer alıyor. Bu haberlerle hiçbir ilgimiz bulunmamaktadır.

2. Bizim derdimiz, Ankara’da bir doğaya sahip olmak, yetiştirmek, yetiştirmedüzün içinde hiçbir çocuğun içine açılmamasına karşı konulmaz.

*Hemşehrilerimize şeffaflık, kullanılabilir ve kullanılabilir bir şekilde hizmette sürdüreceğiz.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK