Ahmet Nur Çebi: İnsan nasıl, meslektaşının spor hayatıyla, ekmek parasıyla oynayacak kadar...

Ahmet Nur Çebi: İnsan nasıl, meslektaşının spor hayatıyla, ekmek parasıyla oynayacak kadar sertleşebilir

66
0
PAYLAŞ

Ahmet Nur Çebi: Bir insan, meslektaşının spor hayatı ve geçim kaynağı ile nasıl oynayacak kadar sertleşebilir?

Ahmet Nur Çebi: Bir insan, meslektaşının spor hayatını ve geçimini nasıl sağlayacak kadar sertleşebilir?

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Ajax maçı öncesi canlı yayında kritik mücadeleye ve takımda sakatlanan oyuncuların büyük çoğunluğuna tepki gösterdi!

Ahmet Nur Çebi: Bir insan, meslektaşının spor hayatı ve geçim kaynağı ile nasıl oynayacak kadar sertleşebilir?

Başkan Ahmet Nur Çebi, Şampiyonlar Ligi’nde Ajax ile karşılaşacak Beşiktaş’ta açıklamalarda bulundu. Trtspor’un canlı yayınına katılan Çebi, Sergen Yalçın ile olan ilişkisinden takım sakatlıklarına kadar pek çok konuya değindi;

– Beşiktaş taraftarı her yerde takımını destekliyor, onların yanında olan bir camiamız var. Teşekkürler. İyi ki öyleler. Sabah dışarı çıkıp yürüyüşe çıkıyoruz. Düşünürüz. Maçtan sonra falan ama umarım iyi akşamlar

– Şampiyonlar Ligi ayrı bir parkurdur. Bütün takımlar çok güçlü. Şampiyonlar Ligi’nde oynayacağımız için transferi dikkatlice planladık ama ne yazık ki bazı eksikliklerimiz var. Belki de yaşanan sakatlıklar genç arkadaşlarımızın fırsat bulması için bir fırsattır.

– Özellikle Ajax’a karşı bir maçı sakatlık, kaza veya sıkıntı yaşamadan bitirmeyi umuyorum. Şampiyonlar Ligi ayrı bir pist. Diğerleri gibi değil. Bütün takımlar çok güçlü.

– Genelde futbolcuların yanına gidip kısa sohbetler ederim. Çavuşlarla asla teknik taktikler hakkında konuşmam. Şaka yapıyoruz, birbirimizin moralini yükseltiyoruz. Abi-kardeş ilişkimiz var.

ENGELLİLİK SORUNU

– Yaralarımızın yarısından fazlası darbelerden kaynaklanıyor. Bir insan nasıl geçimini sağlamak için bir meslektaşının spor hayatını oynayacak kadar sertleşebilir anlamıyorum. Futbol zor bir oyun olabilir ama herkes birbirinin sağlığına saygı duymak zorundadır. Ne sahadan, ne doktordan.

– Hava çok sıcak olduğu için çimlerin kökleri derine inmez. Bu küçük noktaları haftalardır onarıyoruz. 1-2 hafta içinde hazır olacaktır. Bir problem olacağını düşünmüyorum. Uluslararası aradan sonra zeminin %99,9’u mükemmel olacak. Şu anda, yaralanmalar yerden düşmüyor

Ahmet Nur Cebi Ajax Beşiktaş canlı futbol Şampiyonlar Ligi Sergen Yalçın Transfer

Ahmet Nur Çebi: Bir insan, meslektaşının spor hayatı ve geçim kaynağı ile nasıl oynayacak kadar sertleşebilir?

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK